Moravia Cans

0 pozic Sledovat
Moravia Cans logo
Moravia Cans
Jsme evropský výrobce aerosolových nádobek. V posledních 25 letech jsme se vypracovali na pozici předního výrobce, který spoléhá na svůj vlastní výzkum a vývoj a zároveň dodává lehčené, inovativní a tvarované nádobky v té nejvyšší kvalitě.

Udržitelný rozvoj přináší ekonomickou stabilitu, to má pozitivní dopad na naše zaměstnance, místní komunitu, naše zákazníky a naše dodavatele.

Neustále investujeme do nejlepších dostupných zařízení, systémů, procesů a lidí. Díky tomuto se nám podařilo zvýšit efektivitu našich činností, snížit náklady, snížit odpad ve výrobě a pomoci tak zvýšit konkurenceschopnost našich zákazníků.

Máme specializovanou skupinu výzkumu a vývoje (R&D), která je zodpovědná za inovace zaměřené na zákazníky. Nabízíme hloubkové tváření těla nádobky (Deep Full Body Shaping) a patentovanou 360° technologii reliéfního tváření (Embossing). Skrze naše špičkové výrobní procesy nárazového protlačování (Impact Extrusion) s využitím petantovaných super slitin (Patented Super Alloys) si razíme cestu s nejlehčími produkty na trhu. Naše portfolio technologií pro výrobu aerosolových nádobek jsme obohatili o DWI (Draw and Wall Ironing). Technologii standardně využívanou pouze v jiném odvětví výroby aluminiových nádobek. Stále vyvíjíme revoluční přístupy a posunujeme se dál.
Buďte v obraze!

Nejžhavější novinky z pracovního trhu, nabídky práce a příležitosti k rozvoji kariéry.

Odesláním souhlasíte s podmínkami užití.

Novinky od Moravia Cans

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Seřizovač výrobní linky 🔧 - praxe není nutná, zaškolíme Vás.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Pracovník mechanické údržby 🔧⚙️.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme kolegu do logistické party 📦 ✌️.