MoroSystems

0 pozic Sledovat
MoroSystems logo
MoroSystems
V MoroSystems věříme, že nejlepší řešení vznikají díky spolupráci lidí. Našim cílem je vytvářet prostředí, které spolupráci podněcuje. Od roku 2006 stavíme inovativní řešení na míru v oblasti systémů umožňujících spolupráci týmů nebo tok celosvětových platebních transakcí pro zákazníky jako eBay, T-mobile, Aevi nebo Diebold Nixdorf.

LÍBIT SE TI U NÁS BUDE, POKUD TI VYHOVUJE

  • Pracovat ve firmě se silnou vizí – chceme, aby se náš způsob spolupráce stal zcela novým standardem, který bude chtít aplikovat každá firma na světě.
  • Komunikovat otevřeně – máš nápad na zlepšení? Řekni ho klidně Tomovi (CEO) třeba u kafe v kuchyňce.
  • Učit se od ostatních – učíme se navzájem a učí se od nás i ostatní. Nové znalosti, novinky z projektů či konferencí sdílíme napříč firmou, přednášíme na MeetUpech, natáčíme podcasty a nebojíme se ani psát články.
  • Sdílet své koníčky a objevovat nové – standardně pořádáme turnaje v badmintonu nebo Buláncích, hackathony, deskovky, běháme pro Světlušku, jezdíme na kole, chodíme po horách, trénujeme na Spartan race… a tím seznam nekončí.
  • Mít flexibilní pracovní dobu – potřebuješ skončit dřív nebo si ráno hodinu (nebo čtyři) přispat? Pokud nemáš žádné meetingy a nečeká na tebe zákazník, tak proč ne?
  • Pracovat z home-office – za normálních okolností chodíme do práce rádi, ale pokud potřebuješ zůstat doma, u nás to není žádný problém.

Jak to u nás vypadá

Kde nás najdete

MoroSystems

Thámova 18a, 186 00 Karlín, Česko
Smetanova 19, 602 00 Brno-střed, Česko
Hraničná 18, 821 05 Bratislava-Ružinov, Slovensko
Vančurovo nám. 9, 500 02 Hradec Králové, Česko