MRU s.r.o.

2 pozice Sledovat
MRU s.r.o. logo
MRU s.r.o.
Přenosné a stacionární analyzátory spalin a další měřící přístroje: Společnost MRU s.r.o. působí na našem trhu jako výhradní zastoupení výrobce špičkových přístrojů pro měření emisí, německé firmy MRU GmbH.

Nabízíme přenosné i stacionární analyzátory spalin a další měřící přístroje pro použití v plynárenství a energetice a zajišťujeme jejich záruční i pozáruční servis.

MRU s.r.o. je také autorizovanou měřicí skupinou, je držitelem oprávnění Ministerstva životního prostředí ČR k provádění autorizovaného měření emisí zdrojů znečištění ovzduší. Zkušební laboratoř MRU č. 1543 je akreditovaná ČIA podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2018.

K našim zákazníkům patří především výrobci a servisní technici plynových a olejových kotlů a hořáků, kominíci, jiné měřicí skupiny, majitelé či provozovatelé zdrojů znečištění ovzduší. Těmto firmám i jednotlivcům zajišťujeme přístrojové vybavení, provedení měření a poradenství v oblasti legislativy ochrany ovzduší.

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Firemní benefity

Finanční bonusy Homeoffice Přátelské prostředí Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky

Novinky od MRU s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Vládne u Vás řád a systém? A chcete práci na poloviční úvazek? Staňte se asistentkou či asistentem našim technikům - práce v kanceláři, po-pá dopoledne..

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Pomáhejte lidem hledat energetické úspory. Technik kontroly systémů vytápění v Praze - až 40 000 Kč, home office, notebook a další benefity.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Pomáhejte lidem dýchat lepší vzduch. Technik kontroly systémů vytápění a měření emisí - až 40 000 Kč, home office, auto, notebook a další benefity.