Mycroft Mind, a.s.

0 pozic Sledovat
Mycroft Mind, a.s. logo
Mycroft Mind, a.s.
Mycroft Mind je brněnská IT společnost a jsme na trhu už přes 13 let. Mycroft založil Filip Procházka jako jeden ze spin-offu a postupně jsem se dopracovali až do této podoby. Zabýváme se dodáváním softwaru do energetiky a našimi největšími zákazníky jsou například E-on, ŘČEZ nebo Pražská energetika. Naše produkty jsou zajímavé i pro zahraniční země takže působíme třeba i ve španělsku nebo francii.

Mycroft Mind je dynamicky se rozvíjející společnost, která vzešla z univerzitního prostředí. I proto si dodnes zakládáme na otevřenosti nejnovějším technologiím, které se nebojíme neustále testovat a podporujeme další vzdělávání i osobní rozvoj našich zaměstnanců. 

Klíčová je pro nás přátelská atmosféra na pracovišti i v jednotlivých vývojových týmech, kterou se snažíme podporovat řadou maličkostí jako třeba šuplík se sladkostmi pro rychlé svačinky, kvalitní čaj i káva kdykoli zdarma k dispozici nebo společné akce, které často spontánně organizují sami zaměstnanci - ať už se jedná o herní večery nebo posezení s kytarou.


4c0f279f5ae828873b9b7e1cc73a5c5a.jpg

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od Mycroft Mind, a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku System Engineer.