Nelisa

0 pozic Sledovat
Nelisa logo
Nelisa
Spojíme Vás s ověřenými talenty.

Pojď změnit způsob, jak lidé hledají ideální práci!

Nelisa je kariérní portál, který využívá nejmodernější technologie k propojení firem a uchazečů o práci.

Pomocí umělé inteligence, strojového učení a chytrých algoritmů kandidátům doporučuje pozice – přesně na míru jejich zkušenostem, dovednostem a preferencím. Do firem naopak přivádí talenty, kteří zapadnou do týmu.

Za Nelisou stojí skupina nadšenců, kteří chtějí změnit pracovní trh a usnadnit tak lidem po celém světě způsob, jakým hledat ideální práci.

Jak to v Nelise funguje?

U nás jedeme na přátelské vlně. Tykáme si a nebojíme se vyjádřit vlastní názory. Nápady realizujeme rychle a bez zbytečných řečí. A proto nám to funguje!

Sales

Firmám nabízíme smysluplnou inzerci. Rutina u nás neexistuje – každý den se si troufneme na jinou obchodní výzvu. I když jedeme stále na plný plyn, vzájemně se podporujeme a držíme při sobě. 

Marketing

Značku máme na pevných základech a to nám dává prostor pro kreativitu. Marketovat produkt, který chce opravdu lidem pomoci, je pak jedna radost. Každý nápad je vítán, zvlášť, pokud je realizovatelný. Cíl je totiž jasný – představit Nelisu nejen firmám, ale i kandidátům. 

Vývoj

Náš systém běží na nejnovějším PHP 8.0. Neustále jej vylepšujeme a díky spolupráci s kolegy ze StartupJobs se můžeme opřít o velké množství datových vstupů a jejich precizní analýzu. Neustále tak přinášíme produktové inovace.

Customer Care

Jsme v kontaktu s velkým množstvím firem z různých typů odvětví. Umíme vyjít vstříc jejich přáním a potřebám. Přitom si zachováváme profesionální, ale i přátelský přístup.

e60f89f96c8ddda524971d4af390a6bc.png


Obor firmy

Personalistika, HR, HRTech

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Firemní benefity

Čas na inovace Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní psycholog Herní zóna Homeoffice Kariérní růst Notebook Občerstvení na pracovišti Originální kanceláře Pet-friendly office Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Relaxační zóna Sick days Skvělý tým profesionálů Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Profesionální
čeština Rodilý mluvčí

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od Nelisa

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Testovací nabídka - neodpovídat.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 👩‍💻 PHP Backend developer/ka - PHP8 + Symfony5 - z juniora senior - copy.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledá se Product designer do Nelisy 🎨💡🧙‍♂️ Možnost zkráceného úvazku až na 30 hodin týdně 👌.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 👩‍💻 PHP Backend developer/ka - PHP8.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme Customer Success Managera do Nelisy 💜.