Netvor

0 pozic Sledovat
Netvor logo
Netvor
Jsme smečka Netvorů vyvíjející webové i mobilní aplikace už od roku 2014. Děláme na pestrých zakázkách a projekt máme rádi celý ve svých drápech – od specifikace prvotního nápadu přes design, vývoj a testing až k hotovému produktu. Nejsme žádný striktní korporát, ve svých řadách tak rádi uvítáme každého, kdo je schopný dělat svoji práci profesionálně, ale nezapomíná na punk.

Netvoříme nesmysly

Služby naší smečky vyhledávají startupy i velké firmy, pro které agilně stavíme od základů inovativní řešení. Pomohli jsme již realizovat spoustu vizí, baví nás smysluplné projekty a netrváme na komfortu – se správným partnerem se nebojíme vydat mimo zažité teritorium designu i technologií.

Naše klienty můžeš potkat v českém Forbesu, Bruselu nebo za velkou louží. Stvořili jsme nejnovější podobu investiční platformy Fondee a nebo Roletik, bořící zažité konvence mezi castingovými agenturami. Cizí nám není ani sektor lékařství  či vzdělávání. Nejradši však máme projekty s přesahem, dobro jsme již pomáhali konat ve spolupráci s Amnesty International nebo CF Hero. Výběr je pestrý a každý se u nás podílí hned na několika projektech zároveň, takže se nudíme málokdy. 

6661281f6525f08d27a71a17eb0411bf.jpg

Věříme v evoluci

Správný Netvor se drží s dobou a nenechá se pokrokem IT světa odsunout do pozadí. Proto se snažíme s každým novým projektem posouvat náš technologický stack zase o kus dál. Různorodost výzev se odráží i v našich nástrojích a přístupech – střetáváme se tak s Next.js, Reactem, Webpackem, Sassem, single-page aplikacemi i headless CMS, a s Nette či dalšími PHP frameworky. V případě cílení na mobily saháme nejraději po Flutteru. Vývoj více projektů najednou nám usnadní Docker, designy vznikají ve Figmě a na organizaci práce i souborů používáme GIT a služby od Atlassianu (Bitbucket / Jira / Pipelines / Confluence). Experimenty s novými technologiemi jsou ale samozřejmost, ať už v rámci zakázkových projektů a nebo vzdělávání týmu.

6e240022f4ed26eb30a04cde43117e17.jpg

Pravidla smečky

Máme svojí firemní kulturu, ale dresscode ani každodenní syncy nás nebaví. Nebereme se příliš vážně a důležitá pro nás nejsou rigidní pravidla, ale hlavně spolehlivost, ochota se rozvíjet a touha se porvat s překážkami. Být Netvorem není lehké, ale nese to svoji dávku výhod – umíme být velmi flexibilní a dokud dodáš slíbenou práci včas, tak nám je jedno, jestli pracuješ z kanclu, postele nebo pláže. Ale protože jsme nejradši nejen kolegové, ale i kamarádi, tak tvoji přítomnost v našem Karlínském sídle oceníme. Alespoň budeme moci po práci zajít na pivo.

47d6e30f0e6b7c047ebe174dd4ffded5.jpg

Odpočinek po lovu

Protože chybějící znalosti se dají vždycky dohnat, musíme si v první řadě sednout lidsky. Ostatně na posouzení tvého zapadnutí do kolektivu budeme mít hodně příležitostí – ať už na společném teambuildingu, týmových snídaních, pizzových večerech a nebo při některé jiné z akcí, co se čas od času v našich kanclech dějí. Večírky a narozeninová posezení jsou samozřejmost, krom toho si ale rádi zahrajeme i deskovky či D&D, nebo si dopřejeme večerní promítání.

d1ff525c6f011b2822bb67776d4019b9.jpg

Proč by jsi měl chtít být Netvor?

🔥 Protože máme jistotu ve své schopnosti, dovolujeme si držet přístup, který je spoustě dnešních IT firem cizí. Neděláme a nikdy jsme nedělali bodyshop-like modely. Dodáváme zkrátka kvalitní výsledky, ne lidskou sílu k pronájmu.

🧑‍💼 Stereotyp nadřazených leaderů firmy u nás neplatí, jsme jeden tým na jedné lodi.

🎤 Jsme malá firma, hlas každého jedince je tak důležitý. Nikdo neumí vše, proto se často týmu ptáme na názor a snažíme se Netvora směřovat tak, ať nám to všem dává smysl.

😴 Odejít si k lékaři či si lehnout po obědě je v pohodě, když zameškanou práci doženeš.

💡 Vlastní iniciativu chválíme a když to nějak jde, tak ji rádi podpoříme. Například formou hodinové alokace určené na vzdělávání či poskytnutím prostorů. 

🕹️ Půjčit si kancl na vlastní akci není problém, leckdo už u nás pořádal víkendový hackaton nebo nalezl azyl na gauči po náročné noci.

🍦 S hladem se blbě programuje, proto u nás najdeš vždy müsli, ovoce, ale i nějaké další sladkosti. Zmrzlina ani pivo na popracovní chill v lednici nechybí.

Jestli se chceš o Netvorech dozvědět víc, koukni na náš instagram, web nebo blog.

929180816a5f0012b56e9f6e1a227023.jpg


Obor firmy

Technologie

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Firemní benefity

CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Homeoffice Multisport karta Občerstvení na pracovišti Pet-friendly office Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Relaxační zóna Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Teambuilding Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní

Náš tým

Novinky od Netvor

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Staň se testovacím Netvorem - hledáme QA Testera / Test analytika💡.