NOTIX s.r.o.

0 pozic Sledovat
NOTIX s.r.o. logo
NOTIX s.r.o.
Dělat věci srdcem, neřídit se zbytečnými procesy a chodit do práce každý den rádi, aneb když se zkušení IT odborníci z korporací rozhodnou založit IT firmu a zkusit to po svém. To je NOTIX.

Zní to jako klišé, ale jsme hrdí, že jsme trochu jiní. Koneckonců #notixtodelajinak. Neděláme všechno a nesnažíme se být za každou cenu technologickým leaderem na trhu, jsme zkrátka dobří v tom, co děláme. S klientem i zaměstnanci jednáme na rovinu, vážíme si jejich názoru a spolupráci stavíme na vzájemné důvěře.

Co a pro koho děláme?

Převážně pracujeme pro enterprise zákazníky v oblasti finančního sektoru, retailu a utilit. Mezi naše klienty patří zvučná jména jako Komerční Banka, ČSOB, Generali Česká Pojišťovna, Česká spořitelna, Tesco, ČEZ, Škoda Auto a třeba Geco.

Děláme vývoj na zakázku, integraci a máme znalosti i v konzultační technologické rovině. Automatizujeme, vizualizujeme procesy, procesujeme Big Data v reálném čase. Nabízíme návrh architektury řešení, anebo poskytujeme provozní podporu největším firmám.

Obor firmy

Vývoj vlastních produktů

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria Cyklisté vítáni Dovolená navíc Homeoffice Multisport karta Notebook Pet-friendly office Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Sick days Skvělý tým profesionálů Teambuilding

U nás se domluvíte jazyky

čeština Komunikativní
slovenština Komunikativní

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od NOTIX s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Algorithmic Software Engineer (C++).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku C# Developer pro systém 3D měření.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Frontend React Developer.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Specialista ElasticSearch.