NTT Czech Republic s.r.o.

4 pozice Sledovat
NTT Czech Republic s.r.o. logo
NTT Czech Republic s.r.o.
Organizace NTT patří k předním globálním poskytovatelům inovativních technologických služeb. Spolupracujeme s organizacemi po celém světě a naším hlavním cílem je přinášet firmám a institucím inteligentní technologická řešení, díky kterým je možné dosahovat nejlepších výsledků. Naše moderní technologie jsou řízené daty, digitální, propojené a hlavně bezpečné. Jsme globální firma, která zaměstnává přes 40 000 lidí ve více než 70 zemích. Naším cílem je propojená budoucnost.

V České republice funguje společnost od roku 2000 a v roce 2019 jsme získali ocenění Top Employer. Zabýváme se pokrokovými a progresivními projekty a spolupracujeme s významnými klienty. Díky tomu mají i naši zaměstnanci možnost pracovat v nejmodernějším prostředí. Jsme společensky zodpovědná firma a angažujeme se v nejrůznějších oblastech. Vyvinuli jsme technologie na ochranu nosorožců v Jihoafrické republice v rezervaci nedaleko Krugerova parku. Pomáháme najít domov opuštěným psům v Asii prostřednictvím nadace Soi Dog. Jsme partnerem Tour de France a umožňujeme zažít autentický dojem ze závodu pro více fanoušků díky sběru dat v reálném čase, 3D mappingu a vizualizacím.

Obor firmy

IT Bezpečnost

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Služební auto Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Čas na inovace Dovolená navíc Herní zóna Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Originální kanceláře Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Rodilý mluvčí

Jak to u nás vypadá

Novinky od NTT Czech Republic s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Administrativní podpora našeho IT týmu - láká Vás svět IT a zároveň Vás baví komunikace? Přidejte se k nám - jsme ve svém oboru profíci, máme ocenění zaměstnavatel roku, luxusní kanceláře na Pankráci a řadu zajímavých benefitů. ⭐.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Orientujete se v bezpečnosti v on-line prostředí? Hledáme profíka na pozici Security Architect 👉 luxusní kanceláře na Pankráci, ocenění zaměstnavatel roku, roční bonus,100% náhrada mzdy při pracovní neschopnosti do 21 pracovních dnů a spoustu dalšího!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Specialista logistiky - vhodné i pro šikovného juniora/juniorku! Máme ocenění zaměstnavatel roku a luxusní kanceláře na Pankráci! Home office, roční bonus, 100% náhrada mzdy při pracovní neschopnosti do 21 pracovních dnů za rok a další skvělé benefity!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledá se specialista síťové bezpečnosti - čekají na Vás ty nejmodernější technologie, proplatíme Vám školení i certifikáty a těšit se můžete na spoustu nadstandardních benefitů i luxusní kanceláře na Pankráci.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Senior Client Manager - jste zkušený/á obchodník/ce a baví Vás moderní technologie? Jsme stabilní tým profíků a máme pro Vás spoustu tradičních i netradičních benefitů, auto a luxusní kancelář na Pankráci.