NTT Czech Republic s.r.o.

0 pozic Sledovat
NTT Czech Republic s.r.o. logo
NTT Czech Republic s.r.o.
Organizace NTT patří k předním globálním poskytovatelům inovativních technologických služeb. Spolupracujeme s organizacemi po celém světě a naším hlavním cílem je přinášet firmám a institucím inteligentní technologická řešení, díky kterým je možné dosahovat nejlepších výsledků. Naše moderní technologie jsou řízené daty, digitální, propojené a hlavně bezpečné. Jsme globální firma, která zaměstnává přes 40 000 lidí ve více než 70 zemích. Naším cílem je propojená budoucnost.

V České republice funguje společnost od roku 2000 a v roce 2019 jsme získali ocenění Top Employer. Zabýváme se pokrokovými a progresivními projekty a spolupracujeme s významnými klienty. Díky tomu mají i naši zaměstnanci možnost pracovat v nejmodernějším prostředí. Jsme společensky zodpovědná firma a angažujeme se v nejrůznějších oblastech. Vyvinuli jsme technologie na ochranu nosorožců v Jihoafrické republice v rezervaci nedaleko Krugerova parku. Pomáháme najít domov opuštěným psům v Asii prostřednictvím nadace Soi Dog. Jsme partnerem Tour de France a umožňujeme zažít autentický dojem ze závodu pro více fanoušků díky sběru dat v reálném čase, 3D mappingu a vizualizacím.

Obor firmy

IT Bezpečnost

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Služební auto Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Čas na inovace Dovolená navíc Herní zóna Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Originální kanceláře Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Rodilý mluvčí

Jak to u nás vypadá

Novinky od NTT Czech Republic s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Implementační inženýr pro oblast datových center.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Konzultant pro oblast CX automation.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Systémový administrátor se zájmem o oblast security.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Senior Security Consultant (Next Gen).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Senior Security Consultant - SIEM.