OBB stavební materiály

0 pozic Sledovat
OBB stavební materiály logo
OBB stavební materiály
Společnost OBB se již více než 25 let zaměřuje na distribuci materiálů pro komplexní realizaci stavby od základové desky až po střechu. S ohledem na široké portfolio produktů, jsme schopni efektivně a rychle splnit jakékoliv požadavky a individuální potřeby zákazníka. V současné době má naše společnost 10 provozoven po celé České republice. Z důvodu dynamického rozvoje a dalšího růstu společnosti hledáme další členy, kteří by doplnili a podpořili naše stávající týmy.

Chcete být součástí OBB?

Naše OBB mělo nedávno 25 let. Za tu dobu stihlo:

  • vyrůst z jedné pobočky na 10 provozoven po celé republice
  • málokdo od nás odchází a i ten kdo odejde, chce dřív nebo později zpátky mezi nás
  • máme české srdce i hlavu a pravidla pro nás i ostatní stavíme na slušnosti a respektu
  • bereme se s humorem a práce nás baví
  • kdo umí, ten umí... a my chceme umět víc, proto se vzděláváme profesně, ale podporujeme i osobní zájmy a naše tradiční i netradiční koníčky
  • naši zákazníci se k nám vrací nejen díky profesionálnímu servisu, ale i díky našim skvělým zaměstnancům a jejich lidskému přístupu, úsměvu a trpělivosti. A možná trochu i díky výborné kávě na každé naší pobočce .)

V našich regionálních pobočkách se zaměřujeme speciálně na prodej stavebních materiálů pro výstavbu, či rekonstrukci střech, ale také na izolační materiály, zdící prvky a na mnohé další produkty, bez kterých se dnes žádná moderní stavba neobejde. Jsme spolehlivým a zodpovědným partnerem nejen realizačním firmám a profíkům ze stavebního oboru, ale podporu u nás najdou i kutilové se šikovnými českými ručičkami, kteří se s odhodláním pouští do vlastních realizací. Za poslední roky jsme se neuvěřitelně posunuli ve všech ohledech. I to je důvod, proč hledáme nové posily pro naše týmy! V našich řadách vřele přivítáme každého, kdo je zapálený a nadšený pro svou práci. Posuďte sami, kam byste se nejlépe hodili!

  • Lákají vás nové výzvy, milujte volnost a pohání vás touha vyhrávat, neustále se posouvat - chceme vás do obchodního týmu!
  • Pečlivost a zodpovědnost jsou vaše dominantní stránky, dotahujete věci do konce, rádi komunikujete a pomáháte - v takovém případě budete naše první volba pro zákaznický servis
  • Nejste kancelářský typ, naopak vás baví, když práce práce "odsýpá", jste manuálně zručný a trocha fyzické práce vás nezaskočí? Pak budete jistě perfektním parťákem pro naše šikovné skladníky, nebo se osvědčíte jako spolehlivý řidič.

Děkujeme a těšíme se na vaše reakce!

Obor firmy

Stavebnictví a reality

Novinky od OBB stavební materiály

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Obchodní zástupce pro stavebniny 🧱 - Liberec (orientace ve střešních krytinách a suché výstavbě).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Pojďte řídit naši pobočku stavebnin v Českých Budějovicích.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Obchodní referent/ka pro prodejnu stavebnin v HK 🧱️.