OKIN Group

0 pozic Sledovat
OKIN Group logo
OKIN Group
Lepší výsledky a snazší podnikání pro naše klienty. Tato vize vyjadřuje smysl naší existence a to, jak chceme být vnímáni na trhu. Abychom dosáhli našeho poslání, vybudovali jsme portfolio společností, které pod záštitou OKIN Group zastřešují širokou škálu služeb v oblasti automatizace procesů, vývoje informačních systémů, robotizace, zdravotnictví, HR poradenství a personalistiky, účetnictví a v oblasti údržby nemovitostí a jejich pronájmu.  Specializace jednotlivých společností ve skupině se vzájemně prolínají, podporují a doplňují. Díky tomu dokážeme pokrýt rozsáhlou škálu služeb a poskytovat komplexní servis pro naše zákazníky. 

61b20de07438101d13bb15d80c427f7a.png

Jste inovativní a chcete komunikovat s lidmi z celého světa? Zvládnete to také v cizím jazyce? V naší společnosti vám umožníme využít své dovednosti a rozvíjet svůj talent. Připojte se k nám a najděte si práci, která vás bude bavit.   

OKIN Process patří k nejrychleji rostoucím poskytovatelům služeb v oblasti IT a telekomunikačních technologií, podpory prodeje, projektového managementu a zákaznické podpory.  

V naší společnosti pracuje více než 1 200 zaměstnanců, kteří působí ve třech centrech v Ostravě, Praze a San Antoniu v USA, a poskytují služby jak pro zákazníky z evropských, tak i světových trhů.


4465549a819933680c0aae68d8f39cf5.jpg

Jsme OKIN FACILITY, uznávaný poskytovatel služeb v segmentu facility managementu a lídr v oblasti inovací. Zajišťujeme veškeré služby související s provozem a správou nemovitostí či majetku – technická správa, úklidové služby, ostraha, revizní činnost, administrativní služby a mnoho dalších. 

Jsme spolehlivým zaměstnavatelem se silnou pozicí na trhu. Svou činnost jsme zahájili již v roce 1993 a působíme také ve střední a východní Evropě. V současné době spravujeme 9 tisíc objektů s více než 6 miliony m2 podlahové plochy.


0e6fd244459b6aae385cf1ea48895b13.png

Spojujeme zájmy svých zákazníků – zaměstnavatelů a uchazečů o zaměstnání. Naším cílem je propojit motivované a talentované zaměstnance s našimi klienty a zprostředkovat zaměstnání se stejnými výhodami a podmínkami jako v případě kmenových zaměstnanců.   

Připojte se k nám a maximalizujte své znalosti a možnosti růstu. Nabízíme zázemí a stabilitu velké skupiny s více než 4000 zaměstnanci po celém světě i flexibilitu a různorodost odvětví, ve kterých díky nám můžete získat nové zkušenosti.  


79ad43354d8ebb04b30acf45f1b9ded9.png

Společnost LCC je moderní dynamická společnost, která je od roku 2011 registrovaným poskytovatelem zdravotních a sociálních služeb ve Středočeském kraji. 

Od roku 2014 je také smluvním partnerem zdravotních pojišťoven. LCC domácí péče je společnost zaměřená na osoby, které potřebují zajištění kontinuální zdravotní i sociální péče, poskytované v přirozeném domácím prostředí. Jsme připraveni ve vzájemné spolupráci přizpůsobit individuální péči konkrétním potřebám pacientů. LCC je partnerem i průvodcem, který citlivě přistupuje k individuálním potřebám každého jednotlivce. LCC domácí péče nabízí bezpečnou zdravotně sociální cestu, na které nejste sami. 

Obor firmy

Elektrotechnika a energetika, Marketing, Personalistika, HR, HRTech, Technologie, Telekomunikace

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Homeoffice Kariérní růst Notebook Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Stravenky Teambuilding Telefon

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od OKIN Group

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Vedoucí týmu administrátorů UNIX/Linux serverů.