OM Consulting

0 pozic Sledovat
OM Consulting logo
OM Consulting
OM Consulting je významná rostoucí stavebně-konzultační společnost z Prahy. Naší vášní jsou pozemní stavby většího rozsahu, které pomáháme realizovat našim klientům.

OM Consulting, s.r.o. vznikla v roce 2013 a řadí se mezi top 5 stavebně-konzultačních společností na českém trhu. Zabýváme se pozemními stavbami většího rozsahu (např. hotely, obchodní domy, kanceláře, bytové domy, výrobní haly, skladové areály, atd.), které pomáháme připravovat a realizovat našim klientům. Naši klienti s námi dlouhodobě rádi spolupracují zejména kvůli kvalitnímu know-how v oboru a pro náš pro-klientský přístup (hledáme řešení "na míru" konkrétnímu klientovi).

Chcete poznat, jaké to je, pracovat na straně investora? Máte vhodné dovednosti a motivaci pro práci v konzultačním businessu? Potom neváhejte a pošlete nám svůj životopis na email: hr@omconsulting.cz, případně volejte na tel. 776 445 814.

Obor firmy

Stavebnictví a reality

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

13. plat Cyklisté vítáni Čas na inovace Dovolená navíc Firemní kantýna Firemní sportovní tým Homeoffice Kariérní růst Notebook Občerstvení na pracovišti Originální kanceláře Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Teambuilding Telefon Vzdělávací kurzy Work life balance

Novinky od OM Consulting

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Junior Project Manager s angličtinou.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Stavbyvedoucí.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Přípravář staveb s angličtinou.