OMEXOM GA Energo

0 pozic Sledovat
OMEXOM GA Energo logo
OMEXOM GA Energo
Společnost OMEXOM GA Energo s.r.o. je významným lídrem v oblasti elektromontáží pro výrobce a distributory elektrické energie. Specializujeme se především na opravy a výstavbu elektrického vedení všech napěťových hladin (nn, vn, vvn) a výstavbu, rekonstrukce a modernizace rozvoden a transformoven. V rámci energetické distribuční i přenosové soustavy zajišťujeme pohotovostní havarijní službu pro liniové stavby.

Našimi hlavními zákazníky jsou ČEPS, a.s., skupina ČEZ, E.ON Česká republika, s.r.o., PREdistribuce, a.s., významné výrobní podniky, stavební společnosti, dodavatelé zařízení a staveb pro infrastrukturu, soukromí investoři, města, obce a další.

Firemní politika je zaměřená zejména na kvalitu, bezpečnost práce a ochranu životního prostředí. V tomto duchu je také veden celý profesionální tým společnosti, který zahrnuje téměř čtyři sta odborníků.

Činnost jsme zahájili v roce 1993, nyní máme 16 poboček po celém území ČR a dceřinou společnost OMEXOM Slovensko. Od roku 2015 patříme pod značku Omexom, která je součástí největšího stavebně koncesního holdingu světa – společnosti VINCI. Značka Omexom zahrnuje společnosti věnující se výrobě, distribuci a transformaci elektrické energie ve 36 zemích světa.


Skvělou práci už nehledejte. Právě jste ji našli.

  • Koho potřebujeme? 

Zodpovědné lidi s chutí pracovat a rozvíjet se. Hledáme parťáky do týmu. 

  • Student nebo profesionál?

Na tom nezáleží. Začít u nás může už student střední školy nebo učiliště třeba jen na praxi a časem se stát stabilní součástí našeho týmu. S otevřenou náručí ovšem vítáme i profesionály, kterým poskytneme kvalitní zázemí a možnost profesního růstu.

  • Co nabízíme?

Zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, vysoce profesionální tým a možnost kariérního růstu.

  • A co navíc?

Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet jazykové znalosti nebo čerpat zajímavé benefity, a to nejdůležitější, za dobře odvedenou práci můžete očekávat dobré finanční hodnocení.Obor firmy

Elektrotechnika a energetika

Firemní benefity

Dovolená navíc Finanční bonusy Kariérní růst Občerstvení na pracovišti Parkoviště Pružná pracovní doba Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na děti Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Vzdělávací kurzy Zaměstnanecké akcie

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od OMEXOM GA Energo

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Projektant/ka NN/VN - vhodné i pro absolventy 🧑‍🎓.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Elektrikář - montér NN / VN - příležitost pro zkušené montážníky i absolventy! 🎓.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Manažer/ka obchodu pro zahraničí - vhodné i pro absolventy VŠ 🌍.