Orifarm Supply s.r.o.

0 pozic Sledovat
Orifarm Supply s.r.o. logo
Orifarm Supply s.r.o.
Skupina Orifarm Group je pokrokovým evropským hráčem v oblasti zdravotní péče. Naší vizí je stát se jedničkou ve zvýhodňování podmínek ve zdravotní péči. Naše dvě obchodní oblasti, paralelní dovoz léčiv a generika, přinášejí společnosti i zákazníkům velké úspory. Pro společnost Orifarm je také důležité zvyšovat hodnotu, kterou poskytujeme svým partnerským firmám, a dělat věci chytřeji na základě JINÉHO přemýšlení.

Společnost Orifarm založili v Dánsku v roce 1994 Birgitte a Hans Bøgh-Sørensenovi.
Začali s podnikatelským záměrem, kterému jsme dali později jméno „duch průzkumníka“. Tato koncepce vystihuje firemní kulturu, prostřednictvím které jsme vždy hledali nové způsoby rozvoje a zlepšování týkající se kvality i jednotlivců v naší společnosti.
Výsledky hovoří za vše – dnes je skupina Orifarm Group největším dodavatelem paralelně dovážených léčiv v Evropě se silným zastoupením na skandinávských trzích s generiky. Stali jsme se mezinárodní společností, která působí v Dánsku, České republice, Německu, Švédsku, Norsku, Finsku, Nizozemí, Rakousku a Anglii. Celá skupina nyní zaměstnává téměř 2200 osob a nadále přijímáme nové zaměstnance, aby nás podpořili v růstu.

Obor firmy

Prodej a obchod

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

13. plat Cafeteria Cyklisté vítáni Firemní kantýna Homeoffice Kariérní růst Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Pružná pracovní doba Stabilní firma Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní

Novinky od Orifarm Supply s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Operátor do oddělení výroby etiket.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Operátor logistického centra - odd. Cool.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Procesní inženýr.