Patria Finance

0 pozic Sledovat
Patria Finance logo
Patria Finance
Patria Finance, a.s. byla založena v roce 1994 a v České republice působí jako licencovaný obchodník s cennými papíry. Je dceřinou společností Československé obchodní banky. Aktivity Patria Finance zahrnují širokou škálu finančních služeb a produktů. Klíčové jsou ovšem vztahy s klienty, které stojí na vzájemné důvěře, podnikatelském duchu a inovativním přístupu.

Nic z toho by nebylo možné bez talentovaných zaměstnanců. Patria si uvědomuje, že její lidé představují důležitou konkurenční výhodu, a oceňuje jejich hodnotu a přínos pro úspěch společnosti. Nabízíme vynikající příležitosti pro studenty, absolventy i zkušené profesionály. Naši odborníci mají zkušenosti z předních mezinárodních i domácích finančních institucí a jsou absolventy prestižních škol.

Nabízíme pracovní příležitosti v oblasti péče o klienty, obchodování s cennými papíry, investičního poradenství, vypořádání obchodů, platebního styku, analýz trhu, ale také v IT a administrativě.

Patria nabízí stejné šance pro každého.


 

Obor firmy

Bankovnictví a finanční služby, Investoři

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Homeoffice Kariérní růst Občerstvení na pracovišti Originální kanceláře Parkoviště Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Relaxační zóna Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Vzdělávací kurzy

Jak to u nás vypadá

Novinky od Patria Finance

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Pracovník vypořádání obchodů v oddělení Settlement - vhodné i pro absolventy!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Customer Care Specialist.