PBK Technology

0 pozic Sledovat
PBK Technology logo
PBK Technology
Rozhodli jsme se rozšířit finanční skupinu Partners a postavit si vlastní banku. Tento projekt bude jedinečný. Chceme klientům poskytovat jenom to podstatné, bez korporátních zbytečností, zastaralých technologií a s využitím synergií a síly s naší finanční skupinou.

Plán je vybudovat plně licencovanou moderní banku pro běžné retailové klienty. Chceme, aby klienti Partners měli všechny finanční služby pod jednou střechou. Věříme, že dokážeme postavit skutečně proklientskou banku, která nabídne perfektní základní služby širokému retailu, propojí komplexní poradenství a bankovnictví v počítači i mobilu. Finanční instituci stavíme hlavně efektivně, bez těžkopádných technologií, bez množství nepodstatných produktů a lidí na všechno. Vše univerzální sdílíme ve skupině (admin, marketing, finance, právní, IT – HW).

Obor firmy

Bankovnictví a finanční služby

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria Finanční bonusy Firemní kantýna Homeoffice Multisport karta Občerstvení na pracovišti Příspěvek na penzijní spoření Sick days Stabilní firma Stravenky Teambuilding Výhodný mobilní tarif