PC HELP a.s.

0 pozic Sledovat
PC HELP a.s. logo
PC HELP a.s.
Nenecháme vás ztratit se v IT, budeme vaším spolehlivým průvodcem. Jsme ryze českou společností bez účasti zahraničního kapitálu Na trhu s informačními technologiemi působíme již od roku 1990 Zaměřujeme se na vývoj a implementaci softwarových řešení a poskytování SW služeb Náš firemní tým tvoří 80 zaměstnanců Působíme po celé České republice a také na Slovensku (PC HELP systems, s.r.o.)

Naše společnost PC HELP byla založena v roce 1990 s cílem poskytovat odbornou podporu a pomoc uživatelům personálních počítačů - odtud jméno firmy. Po úspěších v této oblasti jsme během dalších let rozšířili své aktivity o softwarové produkty pro státní správu a začali jsme vyvíjet vlastní ekonomické informační systémy s důrazem především na oblast HR.

Rok 1995 se nesl ve znamení změny firmy (fyzické osoby) na akciovou společnost, pokračujícího růstu zaměstnanců a rozvoje aplikací.

Mezi lety 2000-2005 jsme začlenili do portfolia produktů také partnerské ERP systémy včetně přidružených služeb jako je implementace, servis, poradenství, analýzy procesů apod.

V následujícím období jsme se jako integrační partner podíleli na rozvoji těchto systémů prostřednictvím vyvíjení nadstavbových řešení nebo poskytování personálních kapacit partnerům. Současně jsme inovovali vlastní produkty z hlediska nových technologií i měnících se požadavků zákazníků, v roce 2010 jsme na vyžádání zákazníků zařadili do svých služeb outsourcing mezd.

Rozrůstající portfolio produktů a služeb si postupně vyžadovalo stále více organizačních změn, které v roce 2013 vyvrcholily transformací tradiční hierarchické organizační struktury do uspořádání firmy s důrazem na produktové týmy.

Dnes je společnost PC HELP, a.s. po více než třiceti letech zkušeností stabilním a zralým partnerem pro IT sféru s dalšími plány na rozvoj.

Obor firmy

Zakázkový vývoj

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Novinky od PC HELP a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Customer Success Manager.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku B2B Sales Manager.