Penax - Petr Sýba s.r.o

0 pozic Sledovat
Penax - Petr Sýba s.r.o
Cílem společnosti je oboustranná spokojenost. Zákazník versus zaměstnanec. Jsme kolektiv houževnatých lidí, snažících se již 14. rokem uspokojit zákazníka prodejem originálních dílů pro užitkové automobily. Nabídnout technickou podporu, odborné poradenství, školení, servis a hlavně nikdy nešetřit úsměvem. Zastupujeme tři světové výrobce brzdovách systémů WABCO, KNORR-BREMSE a HALDEX. Náhradní díly a servis poskytujeme užitkovým automobilům nad 3,5 tuny pro autobusy, LKW, traktory atd. Navštěvujeme světové veletrhy, jednáme se zákazníkmi i v jejich rodných zemích a neustále se vzděláváme.

Jsme profesionálové v oboru

Naše společnost vznikla na základě 10 letého působení jednatele společnosti pana Petra Sýby přímo u společnosti WABCO Austria GesmbH., kde získal veškeré potřebné zkušenosti v daném oboru. Během této doby získal celou řadu osvědčení a certifikátů, ale hlavně spoustu věrných a spokojených zákazníků.

Prodáváme originální náhradní díly

Jsme autorizovaní prodejci náhradních dílů zn. WABCO, KNORR-BREMSE a HALDEX. Náhradní díly nakupujeme přímo od výrobce, a tím garantujeme jejich původ a kvalitu, na kterou poskytujeme záruku.

       

Máme dostatečné skladové zásoby zaručující rychlé dodání náhradních dílů

Disponujeme potřebným množstvím náhradních dílů. Náhradní díl, který není skladem, dokážeme velice rychle naskladnit či doručit přímo Vám. Na rychlém dodání si zakládáme - velice dobře chápeme, že Vám jde o čas. O tom se můžete přesvědčit... Kontaktujte nás!

Dodržujeme firemní kodex

Dokonalá znalost trhu, flexibilita, ochota a individuální přístup k zákazníkům je zárukou Vašich splněných přání.

Obor firmy

Auto - moto, Nákup, Prodej a obchod

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Jaké používáme technologie

Firemní benefity

Služební auto Homeoffice Kariérní růst Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Osobní koučink Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Stabilní firma Zaměstnanecké akcie

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
němčina Komunikativní
slovenština Komunikativní
čeština Profesionální

Novinky od Penax - Petr Sýba s.r.o

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Technicky zdatný obchodní zástupce pro nové trhy - Morava & Slovensko (autodíly, diagnostika…).