PeoplePath

0 pozic Sledovat
PeoplePath logo
PeoplePath
V Plzni je nás něco přes 30 a již od roku 2008 společně vyvíjíme náš jediný produkt, robustní webovou aplikaci, kterou neustále rozvíjíme a zlepšujeme.

Fungujeme jako jediné vývojové centrum naší firmy a postupně jsme vybudovali kvalitní tým programátorů, analytiků, softwarových architektů, testerů a system configuration managerů. Společně vyvíjíme náš jediný produkt, robustní webovou aplikaci, kterou neustále rozvíjíme a zlepšujeme. Dříve jste nás mohli znát jako IntraWorlds, od roku 2021 jsme PeoplePath. 

Vyvíjíme a provozujeme responzivní webovou aplikaci nabízející našim klientům pomocnou ruku v oblastech Talent Sourcing, Talent Relationship Management, Active Recruiting. Bitva o talenty mezi velkými společnostmi je v plném proudu, získat správné lidi na správné pozice je stále těžší. A právě zde přináší náš produkt nezanedbatelnou konkurenční výhodu. 

Společně s našimi klienty, jako jsou SAP, Accenture nebo Deutsche Bahn, vyvíjíme řešení, které pomáhá zaměstnavatelům identifikovat, zaujmout a získat nejlepší talenty pro své organizace.

Obor firmy

Vývoj vlastních produktů, Zakázkový vývoj

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Firemní benefity

CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Čas na inovace Čas na vlastní projekt Dovolená navíc Herní zóna Homeoffice Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Pet-friendly office Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Relaxační zóna Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní

Náš tým

homepage.emailSubscribe.title

homepage.emailSubscribe.description

homepage.emailSubscribe.footer

Jak to u nás vypadá

Novinky od PeoplePath

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku PHP Developer.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Product Owner pro jednu skvělou plzeňskou partičku.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Frontend vývojář pro jednu skvělou plzeňskou partičku.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku PHP zapálenec pro jednu skvělou plzeňskou partičku.