PILANA Knives a.s.

1 pozice Sledovat
PILANA Knives a.s. logo
PILANA Knives a.s.
Společnost PILANA Knives a.s. je předním výrobcem průmyslových nožů a dalších strojírenských dílu pro dřevozpracující a recyklační průmysl. Naše historie se datuje již od roku 1934 a více než 95 % naší produkce směřuje do zahraničí. Na mezinárodním trhu jsme proto stabilním a významným hráčem v oboru

V Pilaně si zakládáme na férovém jednání, poskytujeme jistou a stabilní práci a garantujeme, že výplatu budete mít na účtu vždy včas. Pracuje u nás 130 zaměstnanců  a víme, že za úspěchem a silným postavením Pilany na trhu stojí právě oni. Jsme hrdí na náš milý a přátelský kolektiv a na formality si nepotrpíme. Ani nesmyslné a svazující procesy u nás nenajdete, nabízíme rozmanitou a samostatnou práci s prostorem pro vlastní nápady. A navrch pro vás máme připravené široké portfolio benefitů. 


Finanční benefity   

V Pilaně nepřijdete zkrátka. Poskytujeme stravenky, volnočasové poukázky a přispíváme do Cafeterie. Neminou vás ani roční bonusy a odměny při životním či pracovním výročí. Pravidelně vám také přidáme na doplňkové penzijní připojištění. 

Péče o zaměstnance   

Zajišťujeme stravování ve firemní kantýně. Využít můžete i bezplatného očkování proti chřipce přímo na pracovišti – aby vám například neunikla žádná z našich firemních akcí. Pořádáme prima večírky a rádi si i společně zajedeme do vinného sklípku nebo na výlet na kolech. 

Rodinný život a volný čas   

Aby byl váš pracovní a rodinný život v rovnováze, poskytujeme 5 týdnů dovolené a tam, kde nám to umožňuje provoz, i flexibilní pracovní dobu. Navíc je u nás možné pracovat na zkrácené úvazky a při významných událostech jako je například svatba či narození dítěte u nás dostanete pracovní volno nad rámec zákoníku práce. 

Profesní a osobní rozvoj   

U nás si můžete vybrat sami, v čem se chcete dále posouvat. Možností máme spousty, poskytujeme například jazykové vzdělávání a odborná i rozvojová školení z různých oborů a témat.

Obor firmy

Strojírenství

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria Cyklisté vítáni Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Homeoffice Kariérní růst Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na kulturu Stabilní firma Stravenky Teambuilding Vzdělávací kurzy

homepage.emailSubscribe.title

homepage.emailSubscribe.description

homepage.emailSubscribe.footer

Jak to u nás vypadá

Novinky od PILANA Knives a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Strojírenský brusič 🔪- zaučíme Vás a k tomu přihodíme nástupní bonus 30.000 Kč! 💰.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Frézař CNC - nenechte si utéct náborový příspěvek 40 000 Kč, nabízíme i možnost ubytování!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Frézař CNC - nenechte si utéct náborový příspěvek 40 000 Kč, nabízíme i možnost ubytování!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Strojírenský brusič 🔪- zaučíme Vás a k tomu přihodíme nástupní bonus 30 000 Kč! 💰 Nově i možnost ubytování!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Asistent/ka obchodního oddělení s angličtinou.