PILANA Retek a.s.

0 pozic Sledovat
PILANA Retek a.s. logo
PILANA Retek a.s.
Společnost PILANA Knives a.s. je předním výrobcem průmyslových nožů a dalších strojírenských dílu pro dřevozpracující a recyklační průmysl. Naše historie se datuje již od roku 1934 a více než 95 % naší produkce směřuje do zahraničí. Na mezinárodním trhu jsme proto stabilním a významným hráčem v oboru

V Pilaně si zakládáme na férovém jednání, poskytujeme jistou a stabilní práci a garantujeme, že výplatu budete mít na účtu vždy včas. Pracuje u nás 130 zaměstnanců  a víme, že za úspěchem a silným postavením Pilany na trhu stojí právě oni. Jsme hrdí na náš milý a přátelský kolektiv a na formality si nepotrpíme. Ani nesmyslné a svazující procesy u nás nenajdete, nabízíme rozmanitou a samostatnou práci s prostorem pro vlastní nápady. A navrch pro vás máme připravené široké portfolio benefitů. 


Finanční benefity  

V Pilaně nepřijdete zkrátka. Poskytujeme stravenky, volnočasové poukázky a přispíváme do Cafeterie. Neminou vás ani roční bonusy a odměny při životním či pracovním výročí. Pravidelně vám také přidáme na doplňkové penzijní připojištění. 

Péče o zaměstnance   

Zajišťujeme stravování ve firemní kantýně. Využít můžete i bezplatného očkování proti chřipce přímo na pracovišti – aby vám například neunikla žádná z našich firemních akcí. Pořádáme prima večírky a rádi si i společně zajedeme do vinného sklípku nebo na výlet na kolech. 

Rodinný život a volný čas  

Aby byl váš pracovní a rodinný život v rovnováze, poskytujeme 5 týdnů dovolené a tam, kde nám to umožňuje provoz, i flexibilní pracovní dobu. Navíc je u nás možné pracovat na zkrácené úvazky a při významných událostech jako je například svatba či narození dítěte u nás dostanete pracovní volno nad rámec zákoníku práce. 

Profesní a osobní rozvoj  

U nás si můžete vybrat sami, v čem se chcete dále posouvat. Možností máme spousty, poskytujeme například jazykové vzdělávání a odborná i rozvojová školení z různých oborů a témat.

Obor firmy

Strojírenství

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Jak to u nás vypadá

Novinky od PILANA Retek a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Pracovník oddělení Nákupu / Nákupčí.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Správce nemovitostí / Správce budov.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Specialista nákupu 🛒 pro světovou špičku ve výrobě průmyslových nožů.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Strojní údržbář 🔧 - pouze ranní směna + volné víkendy.