Pilana SB, a.s.

1 pozice Sledovat
Pilana SB, a.s. logo
Pilana SB, a.s.
Jsme česká strojírenská firma se sídlem ve Zborovicích. Vyrábíme nástroje na zpracování dřeva - pilové kotouče, pilové pásy a listy a těla pilových kotoučů.

Skupina společností PILANA je předním výrobcem průmyslových nožů a dalších strojírenských dílu pro dřevozpracující a recyklační průmysl. Naše historie se datuje již od roku 1934 a více než 95 % naší produkce směřuje do zahraničí. Na mezinárodním trhu jsme proto stabilním a významným hráčem v oboru. 

V Pilaně si zakládáme na férovém jednání, poskytujeme jistou a stabilní práci a garantujeme, že výplatu budete mít na účtu vždy včas. V celé skupině máme 550 zaměstnanců a víme, že za úspěchem a silným postavením Pilany na trhu stojí právě oni. Jsme hrdí na náš milý a přátelský kolektiv a na formality si nepotrpíme. Ani nesmyslné a svazující procesy u nás nenajdete, nabízíme rozmanitou a samostatnou práci s prostorem pro vlastní nápady. A navrch pro vás máme připravené široké portfolio benefitů.   

Historie výroby nástrojů a nářadí pod značkou PILANA sahá do roku 1934.

V areálu ve Zborovicích byla zahájena výroba nářadí v roce 1948.


V současné době jsme jedním z lídrů na trhu v prodeji pilových kotoučů na dřevo bez SK plátku, pásových pil a listů do rámových pil na řezání dřeva. 
Vyrábíme polotovary pilových kotoučů pro výrobu SK pil, diamantových pil a segmentových pil.


Naše výrobky jsou vyráběny za použití nejmodernějších technologií a jsou exportovány do více jak 40 zemí celého světa. 


Jak u nás probíhá výběrové řízení?

  • Zašlete nám svůj životopis a my vyhodnotíme, zda jste vhodným kandidátem na inzerovanou pozici.
  • PROVOZNÍ A OBCHODNÍ POZICE: V závislosti na pozici vás čeká jednokolový či dvoukolový osobní pohovor. Součástí výběrového řízení mohou být i osobnostní či odborné testy.
  • DĚLNICKÉ POZICE: Setkáte se s mistrem ve výrobě a ukážeme vám, jak to u nás na pracovišti chodí.
  • V případě spokojenosti na obou stranách se domluvíme na možném termínu nástupu a uzavřeme pracovní smlouvu.

Obor firmy

Dřevozpracující průmysl, Strojírenství, Výroba a průmysl

Firemní benefity

Cafeteria Cyklisté vítáni Čas na inovace Čas na vlastní projekt Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Homeoffice Kariérní růst Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na kulturu Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Vzdělávací kurzy
U nás se domluvíte jazyky
čeština
úroveň jazyka úroveň jazyka úroveň jazyka úroveň jazyka

Buďte v obraze!

Nejžhavější novinky z pracovního trhu, nabídky práce a příležitosti k rozvoji kariéry.

Odesláním souhlasíte s podmínkami užití.

Jak to u nás vypadá

Novinky od Pilana SB, a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Operátor výroby / brusič / nástrojař do moderní výroby ve Zborovicích - rádi Vás zaškolíme! (náborový příspěvek 30.000 Kč).