Pilulka lékárny, a.s.

0 pozic Sledovat
Pilulka lékárny, a.s. logo
Pilulka lékárny, a.s.
Pilulka je úspěšná, stabilní a rostoucí společnost, která provozuje kamenné a internetové lékárny. Jsme na trhu devět let a jsme jedním z nejvýznamnějších hráčů na farmaceutickém trhu v České republice, Slovensku a Rumunsku.

Psal se rok 2013 když ve vodách českého e-commerce vznikla společnost Pilulka.cz. Od té doby jsme se rozrostli do několika evropských zemí, stali se jedním z předních hráčů českého online prostředí a zejména technologickým leaderem na poli evropské farmacie. +Pilulka je lepší život. 

Prostřednictvím e-shopu Pilulka.cz a kamenných lékáren po celé ČR poskytujeme našim zákazníkům téměř vše, co k lepšímu životu potřebují. 

Přicházíme se inovacemi v oboru farmacie, jako třeba naše mobilní aplikace s možností sledování doručování zásilky, a nebo dovoz léčiv v den objednání využitím vlastních Pilulka vozidel. 
Na prvním místě je pro nás zdraví a lepší život našich pacientů a pro to děláme maximum. 
Obor firmy

Farmacie a zdraví

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Čas na inovace Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní sportovní tým Firemní účetní Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Občerstvení na pracovišti Pet-friendly office Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Rodilý mluvčí

Novinky od Pilulka lékárny, a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Vedoucí lékárník / Lékárník asistent/ Farmaceutický asistent.