Polansky s.r.o.

0 pozic Sledovat
Polansky s.r.o. logo
Polansky s.r.o.
Společnost POLANSKÝ s.r.o. byla založena v roce 2004 a jejím hlavním předmětem podnikání jsou demolice, zemní práce, stavební práce, výškové práce, autodoprava a recyklace včetně likvidace veškerých odpadů. Společnost má zavedený integrovaný systém řízení a je držitelem certifikátu dle norem ČSN EN ISO 9001:2016, ČSN EN ISO 14001:2016 a ČSN OHSAS 18001. POLANSKÝ s.r.o. nabízí komplexní realizaci zakázky. Veškeré činnosti provádíme vlastním technickým vybavením, a proto nejsme závislí na spolupráci s dodavateli a práci si vykonáme samostatně. S veškerými odpady nakládáme dle požadované legislativy a vlastníme také patříčná oprávnění a povolení k nakládání s odpady včetně odpadu nebezpečného. Firma vlastní recyklační linku k recyklaci demolovaných sutin. K dispozici máme širokou škálu techniky od pásových a kolových rýpadel, minibagrů, dumperů, nakládačů, nákladních aut… Veškeré stroje jsme schopni si převézt sami díky početnému vozovému parku, do kterého náleží také tahače pro nadrozměrnou dopravu. Klademe velký důraz na bezpečnost a ochranu zdraví při práci.

Novinky od Polansky s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Řidič nákladního vozidla.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Obsluha zemědělských strojů v Třinci - mzda 33 000 - 40 000 Kč + náborový příspěvek.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Přípravář/rozpočtář stavební výroby (vhodné i pro absolventy) + náborový příspěvek.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Stavbyvedoucí - služební auto + náborový příspěvek.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Kalkulant pro stavební projekty + náborový příspěvek.