PORR a.s.

0 pozic Sledovat
PORR a.s. logo
PORR a.s.
PORR a.s. je zdravá a stabilní stavební firma, férový zaměstnavatel, člen silného nadnárodního koncernu PORR. O své zaměstnance se náležitě staráme.


PORR a.s. je zdravý, silný a perspektivní zaměstnavatel, který v České republice působí od roku 1991. Patříme do rakouské stavební skupiny PORR s historií psanou od roku 1869, která se s počtem 19 500 zaměstnanců řadí mezi největší stavební společnosti v Evropě. 

Jsme stabilní firma, která dobře odvedenou práci ocení poctivým finančním ohodnocením. Jsme férový zaměstnavatel, který se náležitě stará o své zaměstnance, nabízí jim bezpečné pracovní prostředí, prostor pro seberealizaci a profesní růst. 

V PORRu jednáme dle motta: Inteligentní stavění spojuje lidi. Naším cílem je uvést v soulad naše nároky na kvalitu, techniku a efektivitu spolu s požadavky všech, kteří se na našich projektech podílejí – ať už jde o zadavatele, projektanty, subdodavatele, zaměstnance či uživatele. Ostatně, stavíme s lidmi a pro lidi. Hodnoty jako důvěryhodnost, spolehlivost a zaměření na zákazníka, týmovost a partnerská spolupráce jsou součástí naší každodenní práce a identity.


Obor firmy

Stavebnictví a reality

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Dovolená navíc Homeoffice Kariérní růst Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Sick days Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Vzdělávací kurzy

Novinky od PORR a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Stavbyvedoucí/Mistr - železniční stavby.