Port Cities

0 pozic Sledovat
Port Cities logo
Port Cities
„IT systems done the right way.“ To je naše vize – motto, které nás pohání každý den. Usilujeme o to pomáhat různě velkým firmám navrhnout a implementovat IT systém na základě jejich potřeb, aby se mohly plně soustředit na své hlavní činnosti a dále je rozvíjet. Zaměřujeme se na implementaci ERP systému Odoo, protože vidíme, jak jedinečné, flexibilní, škálovatelné a inteligentní řešení to je. A to je také důvod, proč jsme si stanovili vizi stát se nejlepším a největším Odoo partnerem a dodavatelem na světě.
  • Nejlepší Odoo partner v APAC regionu

Port Cities začalo budovat svou pozici na asijském trhu už v roce 1997. Naše úsilí bylo oceněno během Odoo Experience 2019, kde jsme byli oceněni jako nejlepší Odoo partner v asijsko-pacifickém regionu.

  • Více než 160 Odoo expertů

S celkem 9 kancelářmi v 6 různých zemích na 3 kontinentech jsme se stali největším Odoo partnerem v Jihovýchodní Asii a jedním z největších Odoo partnerů na celém světě.

  • Certifikace na Odoo 12, 13 & 14

V Port Cities klademe důraz na znalosti, zkušenosti a vzdělání našich expertů. Usilujeme o to stát se nejlepším celosvětovým Odoo partnerem a pravidelné certifikace jsou jedním ze způsobů, jak zajišťujeme top kvalitu našich služeb.

Obor firmy

E-commerce, IT Bezpečnost, SaaS, Služby, Technologie, Vývoj vlastních produktů, Zakázkový vývoj

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Finanční bonusy Homeoffice Kariérní růst Osobní koučink Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Sick days Skvělý tým profesionálů

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od Port Cities

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Projektový manager ERP implementací (Odoo).

Kde nás najdete

Port Cities

CirCo, 384 Đ. Hoàng Diệu, Phường 6, Quận 4, Thành phố Hồ Chí Minh, Vietnam