POS Media Group

0 pozic Sledovat
POS Media Group logo
POS Media Group
POS Media je přední maloobchodní mediální agenturou ve střední a východní Evropě. Za posledních 20 let jsme otevřeli šest nových kanceláří. Pomáháme našim klientům ovlivňovat chování spotřebitelů a v důsledku toho zvyšovat prodej jejich produktů. Naše společnost dosahuje svých cílů tím, že poskytuje rozsáhlý a komplexní soubor reklamních služeb. Rozsáhlého úspěchu společnosti bychom nemohli dosáhnout bez našich cenných zaměstnanců.

Historie POS Media

POS Media vznikla v roce 1998 jako IMIGe Česká republika s cílem kopírovat úspěšné koncepty v celé Evropě. V roce 2018 společnost POS Media oslavila 20. výročí svého založení a stejný rok podepsala strategické partnerství s asijským lídrem maloobchodních médií, Omni Marketing Global, které umožnilo poskytování služeb POS Media v 24 zemích světa.

POS Media Group

POS Media je evropský lídr na trhu v oblasti maloobchodních médií a poskytuje širokou škálu produktů a služeb v místě prodeje především ve velkých obchodních řetězcích. Našimi službami jsou promotion, sampling, merchandising, mystery shopping a digitální řešení. Společnost působí v 7 zemích střední a východní Evropy (Česká republika, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Rusko, Ukrajina a Rumunsko). Od roku 2018 je součástí skupiny OMG (Omni Marketing Global), globálního lídra v Shopper Marketing na asijském trhu. Společně působíme ve 24 zemích světa.

Naše kultura

Zakládáme si na přátelské atmosféře. Dobré vztahy jsou pro nás největší motivace. Nejsme sice rodinná firma, ale přesto jsme jedna velká rodina. Budujeme přátelství, jsme k sobě otevření a věříme v sílu komunikace. Když se stane chyba, řešíme, jak ji napravit a jak zařídit, aby se neopakovala, nehledáme viníka. Věci můžeme řešit přímo s top managementem a nemusíme shánět milion podpisů. Společně trávíme nejen čas v práci, ale i mimo ni. U nás se připrav na velké množství teambuildingů a různých akcí (společné snídaně/ obědy/ večeře, únikové hry, grilovačky, motokáry, lasergame, hory, beach volejbal atd.). Kromě toho jezdíme společně na odborné konference, pořádáme soutěže jako například Best Country Awards nebo soutěž o nejlepšího obchodníka TOP KAM. 

Naše hodnoty

Táhneme za jeden provaz a spojují nás 4 hodnoty.

Stronger Together – Spolu jsme silnější, úspěch je týmový sport

Quality Obsessed – Posedlí kvalitou, dobré pro nás není dost dobré

Limitless Possibilities – Neomezené možnosti, neptej se proč, zeptej se proč ne

Honest Approach – Poctivý přístup, buď hrajeme fér nebo nehrajeme vůbec

Jednáme přímočaře, transparentně a veškeré naše sliby a závazky plníme. Jsme experti ve svém oboru. Svou práci odvádíme precizně a vše promýšlíme do nejmenších detailů.

Firemní benefity

Česká pobočka i centrála sídlí v moderních kancelářích v Praze na Pankráci a pro naše kolegy máme v kuchyňce vždy zdarma kávu, čaj, ovoce a často i další občerstvení. Poskytujeme stravenkový paušál. Pravidelně děláme pro celou firmu Smoothie day, abychom podpořili naši imunitu. Každý čtvrtek chodíme na beach volejbal. Také nám firma přispívá na Multisportku a proto se občas domluvíme a zajdeme spolu i do fitka nebo na badminton. Máme hromadu teambuildingů a akcí. Pro naše zaměstnance nabízíme 5týdnů dovolené. Máme možnost home-office a flexibilní pracovní dobu. Každý týden přímo v kanceláři pořádáme lekce angličtiny. Navíc tu máme kolegy z ciziny, takže si můžeš procvičit nějaký světový jazyk rovnou na pracovišti. To je jen malá ochutnávka toho, proč je to u nás tak super. 

Tak neváhej a pošli nám svůj životopis na e-mail ismailova@pos-media.eu

Obor firmy

Média, reklama a PR

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Cyklisté vítáni Čas na inovace Finanční bonusy Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Originální kanceláře Parkoviště Pet-friendly office Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
slovenština Komunikativní
čeština Profesionální

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od POS Media Group

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Key Account Manager - marketing & reklama.