PPF banka

7 pozic Sledovat
PPF banka logo
PPF banka
Jsme nedílnou součástí investiční skupiny PPF a centrem jejích finančních aktivit. Jsme ryze česká banka s veškerým rozhodováním v České republice. Poskytujeme spektrum finančních a investičních služeb pro korporátní, veřejný i privátní sektor. V roce 2022 jsme oslavili 30 let od svého vzniku.

Jsme bankou pro jedinečné zaměstnance

Uvědomujeme si, že jsou to právě naši lidé, kteří dávají směr tomu, jakou Bankou jsme. Určují, jak se chováme k sobě navzájem, jak jsme jako Banka iniciativní, profesionální, stabilní, jak kvalitní servis poskytujeme našim klientům a kam celkově směřujeme.

Velmi důležitý je proto pro nás jejich další rozvoj, motivace a pocit naplnění z práce. Ty nejdůležitější vlastnosti, kterých si ceníme, jsou respekt, důvěra, iniciativa, snaha a chuť věci posouvat dopředu.

A aby nás to bavilo ještě víc, každoročně připravujeme pro naše zaměstnance celou řadu aktivit–teambuildingy, vánoční večírek, sportovní události, dobrovolnický den a různá další zaměstnanecká setkání. Rodiny našich zaměstnanců jsou pak vítané na rodinném dni nebo vánoční besídce.

Sídlíme v budově PPF GATE v pražských Dejvicích (kousek od zastávky metra Dejvická), kde kromě příjemné atmosféry naši zaměstnanci oceňují také naši moderní Jídelnu17, příjemnou Café SOFA nebo unikátní restauraci SILQ.

9919cfb863afae1907641e954113a5f3.jpg


Jsme bankou pro jedinečné klienty

PPF banka je moderní bankou pro klienty z korporátního, veřejného a privátního sektoru, kteří oceňují náš profesionální a individuální přístup. Své služby stavíme na odborné expertize, unikátních řešeních a sofistikovaných finančních operacích.

Soustředíme se na rozvoj služeb pro naše klienty a podporu jejich obchodních aktivit. Investujeme do nových produktů, zefektivnění poskytovaných služeb, digitalizace i kybernetické bezpečnosti.

Naším cílem je být pro klienty nejen partnerem, na kterého se mohou spolehnout, ale i inspirací, která jim pomůže rozvinout jejich podnikání. I třeba díky udržitelnému přístupu a společenské odpovědnosti.

Pomáháme tam, kde to dává smysl

Podporujeme celou řadu projektů, které svou náplní zkvalitňují výchovu a vzdělávání, obohacují kulturní scénu nebo rozdělují prostředky potřebným.

Dlouhodobě podporujeme činnost Nadace The Kellner Family Foundation, Nadace PPF a podílíme se na finančním zajištění provozu Bilingvální mateřské školy pro sluchově postižené Pipan, která je součástí komplexu Centra pro dětský sluch Tamtam.

Jsme partnerem souboru Cirk La Putyka a divadla Jatka78 a společně s ostatními firmami ze skupiny PPF také Letních shakespearovských slavností nebo Divadla Járy Cimrmana.

3b441fb3634d1104f4d13b1d5ab8b699.jpg

Pomáhat tam, kde to dává smysl, máme v naší DNA.

Obor firmy

Bankovnictví a finanční služby

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Cyklisté vítáni Čas na inovace Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Originální kanceláře Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

U nás se domluvíte jazyky

čeština Rodilý mluvčí

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od PPF banka

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Specialista risk reportingu - částečný úvazek.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Administrátor IdM.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Network administrátor.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Kubernetes administrátor.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Administrátor IT aplikací.