Procter & Gamble - Rakona s.r.o.

0 pozic Sledovat
Procter & Gamble - Rakona s.r.o. logo
Procter & Gamble - Rakona s.r.o.
Jsme Procter&Gamble, jedna z nejvýznamnějších firem v oblasti vývoje a výroby rychloobrátkového zboží na světě. Z lidí, kteří se chtějí učit a růst, vychováváme odborníky světového formátu. Nabízíme skvělé vzdělávání, výzvy a příležitosti. U nás v Rakoně se vyrábí prostředek na mytí nádobí Jar, prací prášek Ariel a aviváž Lenor.

Do našeho podniku v Rakovníku hledáme techniky, kteří nám pomohou udržovat chod našich automatických linek, budou je preventivně udržovat a řešit jejich opravy.

Jediné, co k práci potřebuješ, je alespoň výuční list a technické znalosti. A pokud se budeš vzdělávat a dělat dobře svoji práci, můžeš se za pár let vypracovat i na pozice, na které je běžně potřeba vysokoškolské vzdělání. Vše Ti vysvětlí dvacetiletý Pavel, který je naším operátorem Dish linky.


Obor firmy

Výroba a průmysl

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Čas na inovace Čas na vlastní projekt Dovolená navíc Firemní kantýna Firemní sportovní tým Fitness v kanceláři Kariérní růst Multisport karta Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Podporujeme diverzitu Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Vzdělávací kurzy Work life balance Zahrada Zaměstnanecké akcie

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní
slovenština Komunikativní

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od Procter & Gamble - Rakona s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Nastartuj svoji kariéru v globální firmě s lokálním srdcem💙 Procesní inženýr/ka ve výrobě 🎓 vhodné pro absolventy VŠ! Ubytování v Rakovníku nebo Ti přispějeme na dojíždění/vlastní bydlení ▪️ Inovace a moderní výroba ▪️ Super parta a benefity 🎁.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Rakona je jistota! Vládnete elektrickým obvodům? ⚡ Směnový elektrikář vyhláška 50 § 5,6,7 - mzda až 42 000 Kč, fitness i masáže v práci, firemní chata v Krušných horách a další skvělé benefity, které Vás zasáhnou✨!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 👨‍🎓👩‍🎓 Studuješ a chceš získat praxi v Procter & Gamble ? Unikátní Trainee program, flexibilní úvazek, možnost ubytování v Rakovníku nebo Ti přispějeme na vlastní bydlení/dojíždění a další skvělé benefity! 🎁.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Rakona je jistota! Jsi technický typ a chceš udržovat a dohlížet na naše moderní výrobní linky? 👉 Rádi Tě vše naučíme! ✅ Čisté a bezpečné prostředí, mzda až 42 000 Kč, kariérní růst, fitness i masáže v práci, firemní chata na horách a další fajn výhody!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme zodpovědné Operátory výroby / Techniky do moderního závodu v Rakovníku! Nástupní mzda 29.800 - 33.500Kč.