Promoteus

0 pozic Sledovat
Promoteus logo
Promoteus
Jsme největším specializovaným B2B dodavatelem reklamních předmětů z oblasti IT & elektroniky na českém trhu a významným exportérem do zemí EU. Naším cílem a posláním je umožnit každému zákazníkovi vytvořit nadčasové firemní dárky v designu svých snů a v kvalitě bez kompromisů. S našimi partnery – reklamními agenturami a distributory – stavíme na dlouhodobé spolupráci. Společně pracujeme na konkrétních projektech a plníme dlouhodobé i krátkodobé cíle.

Nejsme jen prodejce produktů. Svým klientům dodáváme komplexní služby s přidanou hodnotou, a to nás výrazně odlišuje od konkurence na trhu. Ať už se jedná o odborná produktová školení, obchodní a marketingovou podporu, způsob uchopení poptávek, optimální přístup při navrhovaní řešení, úsilí vytvářet produkty v kontinuitě s celkovou komunikací značek, či podporu dílčích propojení v rámci marketingového mixu.

Spoluvytváříme trendy a přinášíme nejnovější technologie. Specializujeme se především na výrobu produktů v plně zákaznických provedeních. I v malých sériích nabízíme maximální míru individualizace, ať už jde o barvy, unikátní metody brandování, tvary, materiály, nebo balení. Díky nám tak mohou mít své 100% originální dárky všichni zákazníci, bez ohledu na velikost firmy. Jsme hrdí na to, že se nám daří učit koncové zákazníky vyžadovat vyšší standard kvality, způsobu zpracování i funkčnosti. Daří se nám tak pozitivně ovlivňovat trh.

3595693840a70e97b6512b8d954e4e63.jpgVytrvale zlepšujeme své služby, vnitřní procesy i kontrolní mechanismy. Následujeme aktuální legislativní požadavky, abychom se přizpůsobili požadavkům trhu, zejména v rámci EU. To vše by nešlo bez sítě našich spolehlivých partnerů na Dálném východě i v EU.

Najdete nás v Praze na Barrandově, kde sídlíme od roku 2016. Tehdy nám naše stávající kanceláře začaly být těsné, a proto jsme hledali větší a reprezentativnější zázemí s dobrou dopravní dostupností, kde pohodlně vytvoříme všechny potřebné zóny pro náš rozšiřující se tým. Jako ideální místo se ukázaly moderní prostory bývalého foto - filmového ateliéru, které jsme rychle přetvořili dle svých představ a potřeb.

OIf9y7cJsI_office_1_cz.jpg

Vytvořili jsme všechny důležité pracovní a funkční zóny: setkávací, školící a prezentační, kancelářské i skladové. Ty vyhovují naší komplexní práci se zákazníky i požadavkům na příjemné a komfortní pracovní prostředí pro naše zaměstnance.

Zvláštní důraz jsme kladli na vybudování dostatečně prostorného, designově atraktivního a inspirativního showroomu, kde trávíme většinu času se svými klienty.

Sídlíme v sousedství přírodní rezervace Prokopské údolí, kam si rádi chodíme pročistit hlavu. Občas se cestou zastavíme ve skvělém místním Pivovaru Prokopák, kde mimo jiné skvěle vaří.

Dojezdová vzdálenost z centra Prahy je kolem 15 min., na Letiště Václava Havla to máme 20 min. autem. V blízkosti máme řadu komerčních prostor a obchodů, restaurace, úplně nejlepší zmrzlinárnu nebo aquapark. Naši cyklisticky ladění kolegové se po příjezdu do práce mohou vysprchovat, kuchaři mají zase k dispozici plně vybavenou kuchyň! A všichni dohromady tu máme skvělou kávu a fajn a přátelskou atmosféru.

Náš tým 

Jsme individuality, které spolu pracují pro tým a společně umíme dosáhnout vytyčených cílů a úspěchů. A to pak umíme pořádně oslavit! 

f7j4qxGijO_BodyEditor_20220309_124911625.jpg

Každý člen našeho týmu je osobnost. Každý z nás má své silné a slabší stránky, a s těmi se snažíme pracovat. Na silných stránkách stavíme a rozvíjíme je v souladu s náplní a pozicí každého z nás. Někdo je přirozený leader, někdo skvěle počítá, někdo je puntičkář a jiný zase bezchybně věští budoucnost. Každý jsme jiný a dohromady šlapeme jako dobře namazaný stroj.

Každého nového člena týmu vybíráme tak, aby do našeho soukolí dobře zapadl. Každá zkušenost nás posouvá dál a i díky tomu se nám daří lépe pracovat s novými členy týmu. V rámci našeho osobnostního plánu rozvoje, na kterém průběžně pracujeme, spolu komunikujeme a vzájemně si tak dáváme a získáváme zpětnou vazbu. Dlouhodobá práce a školení v oblasti komunikace, prezentace, efektivního plánování, moderních trendů, ale i prohlubování technických a technologických znalostí, přináší své výsledky. Máš zájem se k nám přidat? Podívej se do otevřených pracovních pozic, třeba hledáme právě Tebe!

Novinky od Promoteus

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku B2B Sales Specialista pro zahraniční trhy s plynulou němčinou 🌍 Elektronické gadgety, reklamní předměty, firemní dárky 🤖 vhodné i pro šikovné absolventy! (50.000 - 100.000 Kč).