První brněnská strojírna Velká Bíteš, a.s.

0 pozic Sledovat
První brněnská strojírna Velká Bíteš, a.s. logo
První brněnská strojírna Velká Bíteš, a.s.
Vítejte v PBS! Společnost PBS je díky své více než 200leté tradici jednou z nejdéle působících strojírenských firem na světě. Ve Velké Bíteši na Vysočině kousek od Brna zaměstnáváme víc než 600 osob a i nadále obsazujeme volná místa ve výrobě i kancelářích.

Vsaďte na stabilitu tradiční společnosti a dlouhodobou jistotu!

Společnost PBS stabilně vykazuje velmi dobré ekonomické výsledky i za složitých podmínek, které přináší světová situace. I proto si troufáme tvrdit, že jsme předním zaměstnavatelem v regionu a svým kolegům můžeme nabídnout jistotu kvalitního zaměstnání s odpovídajícím mzdovým ohodnocením.

Pro naše týmy napříč divizemi hledáme vhodné uchazeče, kteří se stanou součástí PBS a společně s námi se budou podílet na budoucnosti strojírenství, kterou díky našim hi-tech produktům a vysokým investicím do výzkumu pomáháme vytvářet.

Společnost PBS vytváří svým zaměstnancům podmínky pro jejich další profesionální růst. Díky tomu se řada z našich kolegů stala uznávanými experty ve svých oborech, a to nejen v rámci České republiky, ale i ve světě.

Sociální, environmentální i ekonomická hlediska společenské odpovědnosti jsme ve společnosti PBS zahrnuli přímo do strategie firmy. Záleží nám i na podpoře mladých talentů, které nalézáme i ve vlastním podnikovém učilišti přispívajícím rovněž k zajištění kvalifikovaných pracovníků pro naši stále se rozvíjející výrobu. Podporujeme také studenty vysokých škol, zejména VUT v Brně, kde díky skvěle nastavené spolupráci navazujeme vztahy s nadějnými absolventy.

Nedaleko od ruchu velkoměsta ve Velké Bíteši vyrostla tradiční česká značka, která se stala nedílnou součástí moderního světového strojírenství.

5c4fa1469260a6f9f1f2794a8b672c59.jpg7c4c444e34dcf18339d03572b6576ae1.jpg

f545b0d007e4c816e726be1b1aa9787c.jpgce4566ea34312eada46a7ec84d777595.jpg


Obor firmy

Strojírenství

Jak to u nás vypadá

Novinky od První brněnská strojírna Velká Bíteš, a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Nákupčí – vhodné i pro juniory s dobrou angličtinou.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 🔥 Technolog 🔥.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Přistaňte v PBS! ✈ Hledáme šikovného svářeče do Velké Bíteše. 💰 Náborový příspěvek 70.000 Kč!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Vzlétněte s námi! ✈ Hledáme šikovného provozního elektrikáře do Velké Bíteše. 💰 Náborový příspěvek 80.000 Kč!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Operátor CNC – dvě směny, volné víkendy ☀ a možnost placených přesčasů.