Ptáček velkoobchod

0 pozic Sledovat
Ptáček velkoobchod logo
Ptáček velkoobchod
Společnost Ptáček - velkoobchod, a.s. je LÍDREM na trhu v oboru topení, voda, plyn, inženýrské sítě a koupelny s více než 25-letou tradicí. Disponujeme širokou sítí poboček v České a Slovenské republice.

Společnost Ptáček - velkoobchod, a.s., začala psát svoji historii v roce 1992. Za tuto dobu prošla vývojem a obrovskou expanzí. Se svojí rozsáhlou sítí poboček v České republice a na Slovensku se dlouhodobě řadí mezi lídry na trhu v oblasti velkoobchodu TOPENÍ – PLYN – VODA – INŽENÝRSKÉ SÍTĚ – KOUPELNY.

Hlavní sídlo společnosti je v Brně, stále se rozšiřující síť prodejen však naleznete po celém území České republiky a Slovenska a hlavní logistická centra v Brně, Praze, Olomouci, Jihlavě, Bratislavě a Žilině.

Našimi zákazníky jsou stavební firmy, developeři, instalatéři, topenáři i koncoví uživatelé. Každé cílové skupině zákazníků máme z našeho rozsáhlého sortimentu a služeb co nabídnout (technické poradenství a servis, školení o novinkách – PTÁČEK Akademie, rozvoz zboží dle požadavků zákazníka, poradenství v oblasti dotací, alternativních zdrojů).

Zákazníci se setkávají s našimi odborníky v oblasti TOPENÍ – PLYN – VODA – INŽENÝRSKÉ SÍTĚ – KOUPELNY v prodejnách velkoobchodu, instalatércenter (samoobslužné prodejny) a koupelnových studiích a zákazníka přímo navštěvují naši obchodně-techničtí zástupci.

Jsme akcionářem EDT GmbH – Evropského sdružení profesionálních velkoobchodů – rodinných firem v oblasti sanity a topení. Toto propojení mimo jiné umožnilo exkluzivně uvést na trh České republiky a Slovenska celoevropsky zavedenou nabídku produktů pod označením CONCEPT.

Více o firmě naleznete na www.ptacek.cz, www.koupelny-ptacek.cz.

Obor firmy

Prodej a obchod

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria Dovolená navíc Kariérní růst Multisport karta Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Výhodný mobilní tarif Zaměstnanecké akcie

Novinky od Ptáček velkoobchod

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Finanční účetní, Brno.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Mzdový/á účetní.