PwC Česká republika

0 pozic Sledovat
PwC Česká republika logo
PwC Česká republika
PwC, to je největší auditní tým v České republice, ale také velké jméno v poradenském byznysu, kde se zaměřujeme na strategie, fúze a akvizice, finanční poradenství, daně, právo, technologie, kybernetickou bezpečnost a nebo ESG. Zjisti, jak snadné je získat zkušenosti, které ti katapultují kariéru, když jsi na správném místě. U nás odhalíš, jak se dělá byznys na českém, regionálním i globálním trhu a budeš se učit od expertů, kteří tě vždy podpoří.

Projekty, která mění svět byznysu

Řešíme důležité problémy našich klientů, ale současně je také našim cílem budovat důvěru v celé společnosti. Jsme u projektů, o kterých se píše – ať už jde o prodeje firem jako Leo Express, stavbu dálnice D4, restrukturalizaci Zootu nebo boj s hackerskou skupinou DarkSide. Z pohledu auditních služeb máme nejširší portfolio v ČR a jsme také předními experty v oblasti consultingu pro udržitelné a společensky odpovědné podnikání, kde se věnujeme tématům, jako je dekarbonizace, chytrá města a nebo problematice rovných příležitostí.

fba9690b17dbdf8e64c949f13dae2e37.jpg


Lidé na prvním místě

Na férové a přátelské firemní kultuře si velmi zakládáme, protože věříme, že inspirativní komunita a vysoká transparentnost napříč celou firmou utváří to, kým jsme. Nebudeme ti proto tajit, že práce je tu hodně a ne vždy je to jednoduché, ale to, co se u nás naučíš, je skvělá investice do tvé pracovní cesty. Tvého času si vždy ceníme, a jako jedni z mála opravdu proplácíme případné přesčasy. Nabízíme nekonečné možnosti školení jak v oblasti soft skills, tak technických dovedností či prestižních mezinárodních certifikací vč. ACCA, které samozřejmě rádi uhradíme. Tykáme si, v zimě spolu jezdíme na lyže, v létě se zase můžeš těšit na párty u vody. Máme služební iPhony, zcela neomezená data a hromadu dalších příjemných benefitů, na které si rychle zvykneš! 

2b84d317a575c5cedf84f04d88c318f4.jpg


Nekonečná variabilita

Moderní technologie vnímáme jako důležitou součást naší práce a nabídky klientům, takže tě brzy zasvětíme do zkratek jako AI, RPA, BI či VR a naučíme tě, jak vypadá náš audit budoucnosti. Připravíme s tebou rozvojový plán, který vezme v úvahu nejen to, co už umíš, ale hlavně to, co by ses chtěl v příštích letech a měsících naučit. Máš zájem pracovat čtvrt roku v jiném oddělení a vyzkoušet si úplně jinou práci? Umíme to zařídit. Nebo třeba po pár letech práce v PwC odletět pomáhat firmám za oceánem? No jasně, Amerika volá! (Nebo i jiná země :D) 

dfd5cc7a16b0c15c5e68d5013348f304.jpg


A co vlastně dělají naše týmy?

Přestože jsme největší auditorská firma v ČR, najdeš u nás spoustu dalších skvělých oddělení. Kolegové z daňového poradenství pomáhají firmám reagovat na časté změny v daňové legislativě a spočítat všechno na korunu přesně. Naše oddělení Deals zajišťuje velké akvizice, fúze či restrukturalizace známých firem. Tým Technology Consulting pomáhá klientům se složitými byznysovými a technologickými otázkami, vymýšlí nové produkty pro automobilky, banky ale zabývá se i tématy jako e-sport. Kolegové z IT bezpečnosti bojují každý den s hackery a pomáhají firmám zabránit ničivým kybernetickým útokům. A už jsme zmínili, že máme vlastní právní kancelář PwC Legal? Tak tohle všechno u nás můžeš vyzkoušet. Těšíme se na Tebe! 


Obor firmy

Ekonomika a podnikové finance, Právní služby, Technologie, Účetnictví

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Jaké používáme technologie

Firemní benefity

Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Čas na inovace Finanční bonusy Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Osobní koučink Parkoviště Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Příspěvek za darování krve Relaxační zóna Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od PwC Česká republika

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Consultant – Capital Projects & Infrastructure.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Stáž v auditu - 💣 nastartuj svou hvězdnou kariéru.