Q CARGO s.r.o.

0 pozic Sledovat
Q CARGO s.r.o. logo
Q CARGO s.r.o.
Hledáte spolehlivého partnera pro přepravu Vašich zásilek? Rychle a bezpečně dopravíme Vaši zásilku v rámci silniční přepravy do celé Evropy. Pro tuzemské dopravy nabízíme návěsy o nosnosti až 33 tun. Nabízíme komplexní přepravní servis včetně připojištění zásilky. Každé zásilce, která je nám svěřena, věnujeme maximální péči. Naší prioritou je spolehlivost a kvalita. Spokojeni s naší prací jsme pouze v případě, že je spokojen i náš zákazník

Již od roku 2003 se zabýváme tuzemskou i mezinárodní nákladní silniční dopravou. Výhodou přepravy zásilek v rámci silniční dopravy je v případě kratších a středních vzdáleností především její rychlost a dostupnost. Vaši zásilku vyzvedneme na Vámi určeném místě a dodáme na místo určení podle Vašich požadavků a v nejkratších možných termínech. 


Připojištění zboží

  • Naše vozidla jsou standardně pojištěna. 
  • Pro pokrytí všech rizik silniční přepravy Vám v případě zájmu zprostředkujeme připojištění zboží proti všem rizikům na 100 - 130 % hodnoty zboží.
  • Naše služby odpovídají požadavkům Dohody o přepravní smlouvě v mezinárodní silniční přepravě (CMR).


Nabízíme Vám silniční přepravu:

  • celovozových i kusových zásilek od 50 kg do 24 t po zemích Evropské unie a do Švýcarska
  • zásilky v rámci České republiky dopravíme do 24 – 48 hodinb3f4989cef62df9e0c1163d54d6275d3.png


Obor firmy

Doprava, logistika a zásobování

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Firemní benefity

Parkoviště Stravenky Telefon

Novinky od Q CARGO s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Řidič kamionu C+E pro vnitro 🚚 Volné víkendy a svátky 🚦Férové jednání, stravenky, mobilní telefon. Mzda až 43 000 Kč!.