Qest automation s.r.o.

0 pozic Sledovat
Qest automation s.r.o. logo
Qest automation s.r.o.
Jsme Qest – softwarová firma a technologická špička ve svém oboru. Programujeme, vyvíjíme webové aplikace, budujeme komplexní softwarová řešení a stabilní produkty. Pracujeme pro významné klienty, jako jsou Česká spořitelna, CNN Prima News, Volvo, Mall.cz, ale také pro menší start-upy.

Jsme sehraný tým vývojářů, manažerů, testerů a architektů. Dohromady tvoříme Qest, který na trhu existuje již 6 let. Za tu dobu jsme vytvořili weby, informační systémy, užitečné aplikace a dokonce i chytré domy 🏘

Chceme, aby naše práce dávala smysl. Proto si projekty pečlivě vybíráme a spolupracujeme tak s velkými a stabilními hráči na českém trhu, ale také se startupy, které chtějí dobýt svět. Našim klientům pak zprostředkováváme to nejlepší: Kvalitu, rychlost, zodpovědnost, podporu a hlavně - lidskost.

Přidej se na palubu!

Qest je o lidech. Vyznáváme agilní přístup, stoprocentní nasazení do práce, nadšení a otevřenou mysl. Každý, kdo u nás je, je jiný. A přesto k sobě pasujeme jako dílky puzzle. Pokud v tobě tluče srdce inovátora, máš u nás dveře otevřené. A protože život není jen práce, trávíme spolu volný čas nejen v rámci teambuildingu, ale vyrazíme třeba jen do hospody, zacvičit si, nebo do kina.

744d52ce71cabe21e9b8e264578740e2.jpg

Obor firmy

Internet věcí, Technologie

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Firemní benefity

Cyklisté vítáni Hackatony Herní zóna Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Občerstvení na pracovišti Pet-friendly office Přátelské prostředí Stabilní firma Teambuilding Vzdělávací kurzy

U nás se domluvíte jazyky

čeština Profesionální

Náš tým

Novinky od Qest automation s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Node.js developer/-ka 👩🏻‍💻.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku React developer/-ka ⚛️.