Ray Service, a.s

0 pozic Sledovat
Ray Service, a.s logo
Ray Service, a.s
Ray Service, a.s., se sídlem ve Starém Městě, je mezinárodním inovativním výrobcem kabelových svazků, elektromechanických celků a elektronických zařízení. Je také distributorem a integrátorem kabelových komponent a systémů. Více než 25 let zkušeností a intenzivního vývoje vyústilo v silnou moderní společnost, která je spolehlivým a vyhledávaným partnerem na mezinárodní úrovni. Společnost získala prestižní ocenění Firma roku 2017 Zlínského kraje a Zaměsnavatel regionu 2019.

Jsme jiní než ostatní! Vlastním závazkem k poskytování vynikajících služeb vědomě a svědomitě přispíváme k úspěchu našich zákazníků. Náš osobitý přístup k druhým a přísný a důsledný postoj k sobě samým formuje naši individualitu ve smyslu býti lepšími, spolehlivějšími a rychlejšími! Jsme k sobě nároční. Jen tehdy k nám mohou být nároční také zákazníci – s jistotou, že jejich nároky a očekávání nezklameme.

Sedm firemních hodnot tvoří závazný rámec chování pro pracovníky na všech pozicích. Jsou užitečným vodítkem pro jejich postoje a chování a určují správný a jednotný celofiremní směr. Našimi firemními hodnotami jsou: Orientace na zákazníka, Osobní angažovanost, Týmová orientace, Čestnost, Inovativnost, Kvalita, Stálost.


Obor firmy

Výroba a průmysl

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria Čas na inovace Finanční bonusy Firemní kantýna Firemní psycholog Kariérní růst Občerstvení na pracovišti Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Teambuilding Telefon Vzdělávací kurzy

Jak to u nás vypadá