RCJ sro

0 pozic Sledovat
RCJ sro logo
RCJ sro
Realizujeme zakázky malé, střední i ty zcela největší. Jsme tým zkušených odborníků se zaměřením na kvalitní kompletní realizace, včetně dodávky, keramických obkladů, dlažeb, mozaik, podlahovin a sanity. Naší základnou je Brno, Centrum bydlení a designu Kaštanová, a v rámci realizací dokážeme u vybraných zakázek pokrýt celou Českou republiku a Slovensko.

Proč si vybrat společnost RCJ?

1. Těžíme z našich více než 20letých zkušeností, neustále se vzděláváme a sledujeme trendy. Naši řemeslníci používají nejnovější technologie, jsou proškolováni a mají letité řemeslné zkušenosti.

2. Kvalitní materiál a precizní práceMontáže provádíme s pouze námi dodaným materiálem, protože jedině tak můžeme zaručit perfektní výsledek a poskytnout všechny záruky. V Keraservisu nakoupíte prvotřídní materiál, který naši zkušení řemeslníci pečlivě namontují. Díky tomu ručíme za kvalitu celé zakázky.

3. Vysoká profesionalita a zárukaKaždý rok realizujeme přibližně 150 zakázek různého rozsahu - máme zkušenosti s realizacemi rodinných domů i rozsáhlých developerských projektů. Našim zákazníkům poskytujeme maximální péči a servis.

Společnost RCJ patří do skupiny KERAGROUP, kde mimo jiné najdete společnosti Keraservis, DEHO nebo projekty Kaštanová a Sokolovská.

Jak to u nás vypadá

Novinky od RCJ sro

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Skladník & prodejce stavební chemie.