Robert Bosch

0 pozic Sledovat
Robert Bosch logo
Robert Bosch
Bosch je globální značka. Naše výrobky a řešení se používají na všech kontinentech. Buďte součástí naší mezinárodní sítě a využijte výhod rozmanitosti příležitostí, které nabízí celosvětový zaměstnavatel. Konkrétně v Českých Budějovicích máme výrobní závod zaměřený na automotive komponenty. Nachází se zde i nové vývojové centrum s nejmodernějšími technologiemi, kde naši IT specialisté vyvíjí různé aplikace, využívané po celém světě.

Více než 125 let je jméno „Bosch“ spojeno s inovativními technologiemi a průkopnickými vynálezy, které tvořily historii. Společnost Bosch má zastoupení po celém světě a působí v širokém spektru oblastí.

Svou přítomnost na českém území datuje společnost Robert Bosch od konce 19. století, kdy obchodovala také s firmou Laurin & Klement. První oficiální pobočka Bosch byla založena roku 1920 v Praze a po nucené 44leté přestávce se po roce 1989 vrátila. Od prosince roku 1991 je opět činná

V Česku sídlí několik na sobě nezávislých dceřiných firem Robert Bosch GmbH Stuttgart.

Výrobní závody Bosch se nacházejí v Jihlavě - Bosch Diesel s.r.o., v Českých Budějovicích - Robert Bosch, spol. s r.o., v Brně - Bosch Rexroth s.r.o a v Krnově - Bosch Termotechnika s.r.o.

Za dobu své přítomnosti na českém trhu si Bosch v zahraničí vybudoval nezaměnitelnou image významného výrobce a investora. Výrobky Bosch se od automobilové techniky přes elektrické nářadí, domácí spotřebiče až po tepelnou a průmyslovou techniku úspěšně zabydlely nejen v českých domácnostech, ale i automobilech, servisech a průmyslových podnicích.

Obor firmy

Auto - moto, Technologie, Umělá inteligence, Vývoj vlastních produktů

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Jaké používáme technologie

Firemní benefity

13. plat Cafeteria Cyklisté vítáni Čas na inovace Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Firemní školka Homeoffice Kariérní růst Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvěk na bydlení Příspěvek na penzijní spoření Příspěvek za darování krve Relaxační zóna Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní
němčina Komunikativní

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od Robert Bosch

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Konstruktér pro vodíkové palivové články.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Vedoucí zákaznických projektů pro Powertrain senzory.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku SW Developer PHP/Java/Python - Nástupní bonus 100.000,- Kč.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Programátor PHP 💻, 50/50 remote/onsite 🏡.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku SW Developer (Python,Go) 💻 - Nástupní bonus 100.000 Kč.