ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o.

0 pozic Sledovat
ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o. logo
ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o.
Jsme hrdou součástí technologického koncernu Rohde & Schwarz. Náš výrobní závod produkuje špičkové přístroje jako osciloskopy, signální generátory, spektrální analyzátory a celou řadu dalších produktů, které najdou své využití v různých oblastech u zákazníků po celém světě. Na trzích zaujímáme vedoucí postavení, které neustále posilujeme inovativními řešeními v souladu s potřebami zákazníků. Našimi produkty zajištujeme bezpečnější a propojenější svět.

Společnost Rohde & Schwarz vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní produkty v oblasti měřicí, vysílací a mediální techniky, kybernetické bezpečnosti, zabezpečených komunikací a dále v oblasti monitorování a testování sítí. Společnost byla založena před 88 lety a má prodejní a servisní síť ve více než 70 zemích světa.

Rohde & Schwarz Vimperk, s.r.o. je součástí celosvětového koncernu, nachází se v jižních Čechách a v současné době má více než 820 zaměstnanců, čímž se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele regionu.

Založení: 2001

Rozloha závodu: 42.000 m² 

Výrobní plocha: 40.500 m² 

Počet zaměstnanců: 820, a stále přibývá.

Obor firmy

Elektrotechnika a energetika, IT Bezpečnost, Telekomunikace

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

CSR - společensky odpovědná firma Finanční bonusy Firemní sportovní tým Firemní školka Homeoffice Kariérní růst Občerstvení na pracovišti Parkoviště Podporujeme diverzitu Příspěvek na dopravu Příspěvek na penzijní spoření Stabilní firma

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Profesionální
němčina Profesionální
čeština Rodilý mluvčí

Novinky od ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Full Stack Developer (.NET a C#) do špičkového výrobního závodu ve Vimperku! Možnost práce i z domova!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Vývojový inženýr s bytem na Šumavě.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Procesní technolog SMT (m/ž).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Měřící technik (m/ž).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Elektrokonstruktér základních dílu (m/ž).