Gas Storage CZ, s.r.o.

0 pozic Sledovat
Gas Storage CZ, s.r.o. logo
Gas Storage CZ, s.r.o.
Jsme největším provozovatelem podzemních zásobníků zemního plynu v České republice. Provozujeme celkem 6 zásobníků – Dolní Dunajovice, Háje, Lobodice, Štramberk, Třanovice a Tvrdonice, jejichž celková kapacita pokrývá zhruba třetinu roční spotřeby zemního plynu v ČR. Naše zásobníky tak patří mezi strategickou infrastrukturu naší země.

Vzhledem k unikátnímu zaměření naší společnosti u nás najde perspektivní uplatnění řada profesí. Uvítáme především strojní a elektro odborníky na všech úrovních dosaženého vzdělání, ale široké pole působnosti u nás naleznou také geologové či IT experti. Na pozicích v komerčním dispečinku mohou své schopnosti s úspěchem rozvíjet lidé s analytickým myšlením a znalostí cizích jazyků.

Obor firmy

Elektrotechnika a energetika

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Firemní psycholog Firemní sportovní tým Homeoffice Kariérní růst Notebook Občerstvení na pracovišti Osobní koučink Outplacement Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na dovolenou Příspěvek na penzijní spoření Příspěvek za darování krve Příspěvky na kulturu Sick days Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní

Novinky od Gas Storage CZ, s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Databázový specialista/architekt.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Správce LAN/WAN (network administrator).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Rozvoj a správa infrastruktury operačních systémů - Teamleader.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Cisco systémový specialista.