Axians Czech Republic s.r.o.

0 pozic Sledovat
Axians Czech Republic s.r.o. logo
Axians Czech Republic s.r.o.
Mezinárodní skupina S&T je vedoucím dodavatelem ucelených IT služeb ve střední a východní Evropě. O klienty v 25 zemích pečuje 5000 odborníků s mnohaletými zkušenostmi. Hlavní činností S&T je IT poradenství, návrhy, vývoj a implementace IT řešení, procesů a systémů. S&T CZ je vedoucí systémový integrátor a dodavatel informačních technologií v České republice, člen mezinárodní skupiny S&T. S&T CZ se specializuje na řešení a služby pro střední a větší organizace a státní správu. Těžištěm činnosti jsou dodávky podnikových informačních systémů, business inteligence, sofistikovaných řešení v oblasti technické infrastruktury ICT a širokého portfolia souvisejících služeb a servisní podpory.

Obor firmy

Elektrotechnika a energetika, Hardware & Firmware, IT Bezpečnost, Technologie

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Dovolená navíc Finanční bonusy Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Originální kanceláře Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na dopravu Příspěvek na penzijní spoření Relaxační zóna Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Výběr pracovního zařízení (notebook, monitory, telefon)

Náš tým

Novinky od Axians Czech Republic s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 📶 Hledáme nadšence do IT, který se postará o naše sítě - Síťový specialista junior. 🎓 Auto i k soukromému využití, work-life balance, kurzy, akcie a další benefity. 🎁.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku IT technik pro koncová zařízení 💻 servis a opravy PC, notebooků, tiskáren a nejen to 🎓 vhodné pro absolventy! Dáme Ti prostor pro nápady a inovace! 📌 Mladá Boleslav ▪️ 5 týdnů dovolené, 3 sick days, zaměstnanecké akcie a další balík benefitů !.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku IT Analytik s německým jazykem.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku .NET developer - celá ČR.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Senior Key Account Manager v IT pro oblast veřejné správy.