SAB servis

0 pozic Sledovat
SAB servis logo
SAB servis
Kdo jsme a co děláme? Jsme servisní organizace, která se stará o finančně poradenské firmy a jejich lídry. Řešíme veškeré požadavky ke spokojenosti svých partnerů. Poskytujeme jim IT systémy, obchodní a metodické fintech nástroje, právní a obchodní podporu nebo je propojujeme s finančními institucemi. Jsme firma o lidech ⇆ pro lidi.

Jak to děláme?

Nemáme rádi neosobní korporátní styl řízení a pořád se považujeme tak trochu za pankáče. Máme rádi upřímnou komunikaci, jednáme bez obalu, upřímně a syrově. Umíme říct „ne“ i svým partnerům, když si to situace žádá. A v tom jsme v celém oboru finančního poradenství jedineční.

A děláme to dobře.

Na trhu jsme 9 let a je to jízda. Z „garážové“ firmy o několika málo lidech jsme vyrostli ve dvojku na trhu. A stále k nám přicházejí nové a nové poradenské firmy, které s námi chtějí spolupracovat.

Rádi komunikujeme bez obalu, upřímně a syrově. Umíme našim partnerům říct „ne“, protože oni nechtějí slyšet, že jde všechno, chtějí vědět, že to, co uděláme, bude fungovat. A jsme profesionálové, kteří se ale neberou moc vážně. 

Máme rádi lidi a umíme je ocenit

Chceš pracovat s šikovnými lidmi, které práce baví? Ve firmě, která je lidská a daří se jí? Podívej se, jací jsme, pro koho a jak to děláme. A jestli ti náš přístup sedí, budeme rádi, když nám svým nadáním pomůžeš stát se jedničkou na českém trhu!

Lidem se u nás daří

„Jestli v SABu něco umíme dobře, tak je to podporovat růst svých lidí. A přesně takhle chci SAB servis dál stavět. Na našich lidech. Protože firmu nejlépe znají a já znám je. Na lidech, kteří mají stejné hodnoty, jako celý SAB servis.“

Mojmír Urbánek - zakladatel a majitel SAB servis

Článek o Mojmírovi si můžete přečíst ZDE.
Obor firmy

Bankovnictví a finanční služby, Služby

Firemní benefity

Cyklisté vítáni Finanční bonusy Firemní sportovní tým Homeoffice Kariérní růst Notebook Občerstvení na pracovišti Originální kanceláře Pet-friendly office Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Teambuilding Telefon Vzdělávací kurzy Zahrada

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od SAB servis

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Programátor s nadšením a zkušeností (PHP, React, React Native) 🎯.