Schneider Electric CZ

0 pozic Sledovat
Schneider Electric CZ logo
Schneider Electric CZ
Schneider Electric je globální specialista na elektrotechniku, průmyslovou automatizaci a energetický management. Jsme jedničkou na celosvětovém trhu a s naší značkou se setkáváte ve více než stovce zemí. Poskytujeme integrovaná řešení, která kombinují hospodaření s energií, automatizací a software. Spolupracujeme s největší integrační a vývojářskou komunitou. Věříme, že skvělí lidé a partneři jsou tím, co dělá Schneider Electric skvělou společností.


Obor firmy

Elektrotechnika a energetika

Firemní benefity

13. plat Služební auto Cafeteria Dovolená navíc Finanční bonusy Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na kulturu Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance Zaměstnanecké akcie
U nás se domluvíte jazyky
angličtina
úroveň jazyka úroveň jazyka úroveň jazyka úroveň jazyka

Náš tým

Buďte v obraze!

Nejžhavější novinky z pracovního trhu, nabídky práce a příležitosti k rozvoji kariéry.

Odesláním souhlasíte s podmínkami užití.

Jak to u nás vypadá

Novinky od Schneider Electric CZ

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme pečlivého specialistu pro správu produktových dat pro mezinárodní projekty v Napajedlech💡🔋.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Key Account Manager pro region Morava - elektrotechnika, automatizace...🎯.