Schreiber Foods

0 pozic Sledovat
Schreiber Foods logo
Schreiber Foods
Podílejte se s námi na výrobě jogurtů, jogurtových nápojů a smetanového sýru pro spotřebitele v celé Evropě! Získáte zkušenosti s výrobním potravinářským provozem a stanete se součástí rostoucího týmu se stabilním zázemím americké společnosti Schreiber.

Naše společnost byla založena v Green Bay ve Wisconsinu a dodnes zde máme hlavní sídlo.


Naše strategické priority?

Růst.

Růst.

Naší prioritou je růst ve všech oblastech, které můžeme ovlivnit, nejen ekonomických výsledků naší společnosti a našich zákazníků, ale i pracovní kariéry našich zaměstnanců a jejich osobního života. Zkoušíme nové věci a vítáme změny, protože víme, že o své budoucnosti rozhodujeme sami.


Pozitivní dopad.Pozitivní dopad.

Uvědomujeme si naši odpovědnost, a proto děláme na celém světě dobré věci pro naše zaměstnance, náš byznys, naše zákazníky a naše okolí. Je to jednoduché: vložené úsilí → řešení → výsledek → DOPAD naší práce!Naše firemní kultura!

Pozitivní přístup zaměstnanců.Pozitivní přístup zaměstnanců.

Klademe si náročné cíle, vždy věříme v úspěch, jednáme pohotově a za všech okolností usilujeme o dosažení našich cílů při současném dodržení stanovených pravidel. 


Zaměření na zákazníky.Zaměření na zákazníky.

Zákazníci nám dávají přednost díky našemu důslednému zaměření na pozitivní přínos. Naše sliby plníme spolehlivě a rychle a přicházíme s inovativními a zároveň jednoduchými řešeními, kterými významně přispíváme k úspěchu našich zákazníků.


Vynikající plnění pracovních úkolů.

Vynikající plnění pracovních úkolů.

Máme mimořádně dobré výsledky v nejdůležitějších oblastech – bezpečnost a kvalita výrobků; vynikající výsledky v provozních oblastech; zajištění úspěchu značek našich zákazníků; rozvoj našich zaměstnanců a příznivé pracovní podmínky ve společnosti Schreiber.


Naše hodnoty

Starostlivost.

Starostlivost.

Velmi nám záleží na všech lidech, u našich zaměstnanců vítáme rozmanitost a poskytujeme jim stejné příležitosti umožňující začlenění všech skupin populace.Partnerství.Partnerství.

Vytváříme plnohodnotné vztahy založené na vzájemné důvěře, spolupráci a odpovědném přístupu.Vlastní odpovědnost.

Vlastní odpovědnost.

O své budoucnosti rozhodujeme sami a každý z nás je odpovědný za svoji každodenní práci a její výsledky.Výtečnost.Výtečnost.

Ve všem, co děláme, usilujeme být nejlepší s cílem zajistit pozitivní dopad naší práce.Jednoduchost.

Jednoduchost.

Zákazníci s námi snadno spolupracují, protože se vyhýbáme složitým řešením.

Obor firmy

Potravinářství

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Dovolená navíc Finanční bonusy Homeoffice Multisport karta Odměny za odpracovaná léta Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na děti Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky

U nás se domluvíte jazyky

čeština Rodilý mluvčí

Jak to u nás vypadá