Scuk.cz

0 pozic Sledovat
Scuk.cz logo
Scuk.cz
My ve Scuku máme vizi světa, kde jsou kvalitní potraviny a výrobky od menších lokálních pěstitelů a výrobců dostupné každému ✌🥕 Jsme komunitní farmářské tržiště, a kromě dostupnosti kvalitních potravin chceme také podpořit lokální ekonomiku a naučit se lidi scukávat nad dobrým jídlem i dobrou věcí. Naším heslem jsou #pomalenakupy.

Nesnažíme se budovat miliardový business a trhat ambiciózní cíle za každou cenu. Máme svobodnou a udržitelnou firmu se zdravou vnitřní kulturou a dáváme si pečlivě záležet na tom, aby byl každý nový kolega na stejné vlně. 

Fungujeme od března 2018, kdy jsme spustili ostrou verzi projektu poté, co náš CEO Kamil odkoupil doménu od Martina Kuciela, známého jako pan Cuketka. Před tím jsme naši hypotézu testovali na doméně Lokalmarket, kde jsme si ověřili, že zájem o farmářské potraviny je, i přestože nenabízíme ten nejkomfortnější způsob nakupování.

Pro nastartování jsme potřebovali investici, kterou jsme nakonec získali a jsme velmi vděční našim investorům z Pale Fare Capital, Mitonu a Martinu Rozhoňovi 🙏 Podařilo se nám vybudovat stabilní business a stále rosteme.

Obor firmy

E-commerce

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Dovolená navíc Herní zóna Homeoffice Kariérní růst Notebook Občerstvení na pracovišti Osobní koučink Pet-friendly office Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na dovolenou Relaxační zóna Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Teambuilding Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

čeština Komunikativní

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od Scuk.cz

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme posily do skladu farmářského tržiště Scuk.cz a nabízíme až 200 Kč na hodinu | HPP | Řitka u Prahy.