SEA - Chomutov

1 pozice Sledovat
SEA - Chomutov logo
SEA - Chomutov
Společnost SEA – Chomutov, s.r.o., vznikla počátkem roku 1999. Jsme 100% českou firmou. Od svého vzniku usilujeme o to, abychom byli firmou, která se řídí přáním a požadavky zákazníka a aby naší předností byla pružnost a spolehlivost. Dokladem kvality naší práce je stále rozšiřující se spolupráce s tuzemskými i zahraničními firmami a rostoucí počet spokojených zákazníků.

Naším cílem je neustálé zlepšování efektivnosti a účinnosti provozu společnosti, a to na základě toho, že jsou respektovány potřeby zainteresovaných stran. Vrcholové vedení vytváří svým jednáním prostředí, v němž jsou zaměstnanci plně zapojeni a v němž systém managementu kvality efektivně funguje.

Po celou dobu své existence se zabýváme projektováním, výrobou, opravami a modernizací jednoúčelových strojů a zařízení podle požadavků zákazníka. Dále pak realizujeme elektrická zařízení strojů a automatizace ve výrobním procesu. V neposlední řadě se zabýváme také dodávkami počítačů i celých sítí včetně serveru a software. 

Při výrobě používáme nejmodernější technologie, což se pozitivně odráží jak v ceně, tak i v kvalitě a rychlosti provedené práce. Jsme proto nyní schopni nabízet rozsáhlé služby v oborech strojírenství, elektrotechniky a automatizace.

Především zásluhou profesionálně kvalifikovaných technických pracovníků se nám daří realizovat stanovené výrobní záměry. Jsme připraveni realizovat záměry klientů a společně nalézt vyhovující technická řešení. Rádi bychom navázali na vzájemně prospěšnou spolupráci a tak společně upevňovali postavení českých výrobků na trhu.


Obor firmy

Strojírenství, Výroba a průmysl

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

CSR - společensky odpovědná firma Dovolená navíc Finanční bonusy Kariérní růst Parkoviště Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na kulturu Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Vzdělávací kurzy

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od SEA - Chomutov

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku IT Administrátor SQL, PHP, Delphii, Chomutov - baví Vás pracovat samostatně a zároveň oceníte pohodovou partu lidí okolo sebe? Přidejte se k nám!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Inspektor kvality, Chomutov - máte ostříží zrak a jen tak něco Vám neuteče? 🏃‍♂️👀 Buďte součástí malého, pohodového týmu profíků kontroly kvality. Zatím nemáte zkušenosti? Vše Vás rádi naučíme 🙋‍♂️.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Zámečník/mechanik, Chomutov - pouze ranní směny, pohodová atmosféra a nadstandardní mzda 🕗👌💰.