SEKO Aerospace & Power

0 pozic Sledovat
SEKO Aerospace & Power logo
SEKO Aerospace & Power
SEKO Aerospace vyrábí klíčové součástky pro proudové motory letadel, parní turbíny a kompletní vrtné soupravy pro zákazníky po celém světě.


Společnost SEKO byla založena v roce 1991. Vlastimil Sedláček, ředitel a majitel společnosti, začínal jen s jedním EDM strojem, který i sám obsluhoval. V roce 1997 přišel první velký úspěch, podařilo se proniknout na trh výrobců komponentů pro parní turbíny. Dva roky poté vstoupila společnost SEKO Aerospace do leteckého průmyslu výrobou komponentů pro letecké motory. V současné době má více než 450 zaměstnanců v šesti závodech. Tři jsou v České republice a tři v zahraničí – Německu, Brazílii a Indii. 

První závod v České republice se zabývá výrobou komponentů pro letecký průmysl, druhý se soustřeďuje na výrobu komponentů pro parní turbíny a třetí je nástrojárnou a lisovnou. Zahraniční závody vyrábějí komponenty pro parní turbíny, komletní vrtné soupravy a válcované lopatkové profily.

SEKO Aerospace má obchodní zastoupení v Německu, Itálii a Indii. Držíme se našich původních hodnot, které neustále rozvíjíme. Naší firemní politikou je dosahování nejvyšší možné kvality všech výstupů. Cílem je zaručit spokojenost klienta. Dlouhodobě držíme pozici nejvýznamnějšího dodavatele komponentů pro letecký i energetický průmysl. Neustále zdokonalujeme technologii výroby podle nejnovějších trendů, vytváříme moderní podobu výrobků, která absolutně vyhovuje požadavkům zákazníků, ale i striktním technickým normám. 

Obor firmy

Výroba a průmysl

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Jaké používáme technologie

Firemní benefity

Cyklisté vítáni Čas na inovace Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Firemní sportovní tým Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na dopravu Příspěvek na dovolenou Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na kulturu Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Teambuilding Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Zahrada

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
němčina Komunikativní
čeština Rodilý mluvčí

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od SEKO Aerospace & Power

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Operátor CNC - horizontální frézka.