Seyfor

0 pozic Sledovat
Seyfor logo
Seyfor
Vyvíjíme podnikové systémy, se kterými domácí i zahraniční firmy lépe zvládají rutinní agendu i legislativní povinnosti. Rodinné firmy, rozvíjející se střední podniky i obří korporace díky našim produktům denně šetří čas i peníze, jenž mohou investovat do svého růstu. Především jsme ale mozaikou složenou z řady firem, z nichž každá přinesla vlastní kulturu i zvyky. Ty jsou pro nás nevyčerpatelným zdrojem inspirace. Všechny nás spojují naše společné hodnoty – odbornost, stabilita, partnerství.

CO U NÁS ZÍSKÁŠ?

Odbornost

Rozumíme IT, datové analytice, obchodu, právu a všemu dalšímu, co je potřeba pro vytváření skvělého softwaru. Pracujeme na sobě a dbáme na to, abychom chápali i řemeslo našich zákazníků.

Stabilitu

Na trhu jsme přes 30 let a Seyfor budujeme tak, aby vydržel několik desetiletí. Neděláme ukvapená rozhodnutí. Rosteme, naše produkty se mění, ale držíme směr. Tento přístup nás dovedl až na pozici jedné z největších softwarových firem ve střední Evropě.

Partnerství

Co slíbíme, to dodržíme. To je pravidlo, na kterém si zakládáme při jednáních s klienty i mezi sebou navzájem. Děláme všechno proto, aby v celém Seyforu vládlo vstřícné klima a bavilo nás spolu trávit čas.


  • I když se za 30 let změnilo mnohé, naše schopnost naslouchat potřebám zákazníků i zaměstnanců je to, co nás pořád definuje. A tak cokoliv potřebuješ, stačí si o to jenom říct. Just sey it! We are listening.

  • V našich týmech vítáme talenty všeho druhu od softwarových vývojářů přes profesionály v péči o zákazníka až po silné lídry. 

  • Naše dveře jsou otevřené každému, kdo umí přijít s neotřelými nápady, dokáže spolupracovat a naslouchat ostatním.

71d7e2f952bc735a8a2ba7a4c791fc7c.jpg


JAK NÁM LÉPE POROZUMĚT?

Small Business

Náš software používají statisíce živnostníků a malých společností. Šetří čas i práci účetním firmám a ostatním usnadňují účetní agendu. Produkty a služby iDoklad a Money S3 patří k lídrům trhu účetního softwaru v Česku a na Slovensku.

Medium Sized Business

Nabízíme vyspělé a vysoce škálovatelné ERP řešení na míru jak pro firmy podnikající v segmentu obchodu a služeb (Money ERP), tak i řešení pro výrobní a servisní firmy (Vario, Byznys) či dopravní a spediční společnosti (Prytanis). Prostřednictvím automatizace pomáháme našim zákazníkům s procesy.

Enterprise & Public

Pracujeme na zakázkových projektech pro velké společnosti a státní instituce. Úspěšně jsme realizovali stovky náročných projektů. Zaměřujeme se na automatizaci pestré škály každodenních činností, ale rovněž i na využití datové analytiky v podnikání.

eb325378833bcafcc8917621e66fc180.jpg


Obor firmy

Technologie, Vývoj vlastních produktů

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Čas na inovace Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní sportovní tým Herní zóna Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od Seyfor

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Staň se naším kolegou v týmu "Byznys" - zajímavá práce a skvělý tým v Příbrami 👊.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku .NET developer pro vývoj systému Money ERP - zajímavá práce a skvělý tým 🚀.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Konzultant ERP systému Byznys, Příbram - neomezená dovolená, home office, flexibilní pracovní doba a spousta dalšího 👌 Vhodné i pro šikovné absolventy 🎓.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Konzultant ERP systému Vario - práce, která se Ti maximálně přizpůsobí – neomezená dovolená, home office, flexibilní pracovní doba a spoustu dalšího 👌.