SGM Route, a.s.

0 pozic Sledovat
SGM Route, a.s. logo
SGM Route, a.s.
Obchodní značka SGM se na trhu v české republice objevuje již od roku 1992, tehdy se spojily rostoucí podnikatelské záměry tří původních zakladatelů firmy a logicky vyústily v založení prvního subjektu ve skupině, společnosti SGM Třinec. Těžištěm činnosti se stala od počátku mezinárodní doprava a spedice, k čemuž se relativně záhy, jako reakce na požadavky zákaznické klientely, připojilo i vnitrostátní zasilatelství.

Svou vizi na vytvoření plnohodnotné sítě dispečerských pracovišť, které by regionálně pokrývaly všechny oblasti v České Republice, začal management realizovat v roce 2011, otevřením poboček v Hradci Králové, Praze a Ostravě. Rok 2013 se stal dalším rozvojovým milníkem, kdy na podobném principu, jaký byl použit pro SGM Vysočina, vznikla společnost SGM CB, tentokráte s majoritním klientem Motor Jikov České Budějovice. Kontinuální expanzi působnosti na domácím dopravně logistickém trhu potvrdilo v roce 2014 i otevření nového dispečerského centra v Brně a v roce následujícím rozšíření produktového portfolia o oddělení Air and Sea.


07aa0d00d7f8ad7551cee1548c0385d4.jpg


Již dnes prostřednictvím regionálních pracovišť pokrýváme většinu území České republiky, v tomto trendu chceme pokračovat a prezentovat své aktivity klientům, které aktuálně neobsluhujeme, jsme si jisti tím, že máme co nabídnout. Zároveň probíhá nikdy nekončící proces zdokonalování stávajícího servisu, včetně upgradu portfolia služeb o nové prvky. Nestojíme na místě, v horizontu několika málo let chceme dosáhnout magické hranice obratu jedné miliardy korun, zároveň si ovšem uchováváme vysoce empatický a individuální přístup jak směrem ven, tak i dovnitř, ke svým zaměstnancům, to jsou ti, kdo tvoří úspěch, ať už za volanty nákladních automobilů, v dispečerském provozním prostředí, potažmo managementu. Přeji Vám, aby také Vaše zkušenost se značkou SGM byla ryze pozitivní, děláme pro to vše.


e34714c4402dd7a5d358dd310bb394e0.jpg

Obor firmy

Doprava, logistika a zásobování

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Novinky od SGM Route, a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme řidiče C+E / střídače - vnitro 🚛 & mezinárodní přeprava 🌍 Nakládky Ostrava, Bohumín, Třinec, Karviná 🏠 Víkendy volné.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme řidiče C+E / střídače - vnitro 🚛 & mezinárodní přeprava 🌍 Nakládky Ostrava, Bohumín, Třinec, Karviná a ev. Veselí nad Lužnicí 🏠 Víkendy volné.