SIC Zlín

0 pozic Sledovat
SIC Zlín logo
SIC Zlín
Zabýváme se strategickým řízením a rozvojem, HR, controllingem, účetnictvím i dotacemi. S působením ve vrcholovém managementu máme 20 let zkušeností.

V oblasti personálního řízení a poradenství našim klientům zabezpečujeme nastavení a hladký chod všech personálních procesů od náboru nových kolegů, vplutí pracovníků do nové firemní kultury a prostředí, rozvoj pracovníků, péči o ně a mnohé další dílčí procesy, které s těmito souvisí či se jich dotýkají.

Naší vizí je budování partnerství - mezilidských i obchodních. Zakládáme si na tom, aby každá naše spolupráce odpovídala hodnotám, kterým věříme. Jsme přesvědčeni, že zaměstnanci jsou klíčem k úspěšnému fungování firmy. U klientů vytváříme systém zodpovědnosti jednotlivců za výsledek celku. Spoléháme na důvěru a rozvoj lidí, stejně jako na dodržování nastavených pravidel. Jedno bez druhého totiž nemůže fungovat.

Obor firmy

Ekonomika a podnikové finance, Personalistika, HR, HRTech

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od SIC Zlín

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Pomáhejte firmám získat dotace. 🍀 Projektový manažer - Zlín, super kolektiv, vhodné i pro absolventy.