SIKO KOUPELNY

0 pozic Sledovat
SIKO KOUPELNY logo
SIKO KOUPELNY
SIKO KOUPELNY a KUCHYNĚ je pro všechny své zákazníky spolehlivým a inspirujícím partnerem. Usilujeme o to, abychom byli jedinou správnou volbou pro každou koupelnu a kuchyni. Jsme sehraný tým profesionálů a naším společným cílem je vybudovat firmu evropského významu.

Ten příběh je zdánlivě fádní. Je jen o odvaze, energii, nezdolnosti a síle jedné české rodiny. Po převratu se máma od rodiny vrhla na podnikání a během jednoho roku změnila společný prostor obýváku na útočiště slibně se rozvíjející firmy.

SIKO je dnes s více něž 50 showroomy nejsilnější specializovaný retailer koupelnového vybavení a kuchyní  na českém i slovenském trhu. Podívejte se, jak dnes vypadá nová centrála, kapitánský můstek, odkud se řídí celý SIKO byznys, i ten online. Náš online obchod v roce 2020 vzrostl o více než 100%. A rozhodli jsme se pro první zahraniční investici - vstupujeme na francouzský on-line trh s koupelnovým zbožím. Tím startujeme expanzi SIKO směrem na západ. 

VAŠE BUDOUCNOST

 • Zakládáme si na otevřené komunikaci.
 • Nasloucháme, každý má možnost mluvit s majiteli firmy a vyjádřit svůj názor.
 • Vytváříme prostor pro vzájemný dialog.
 • Každý má možnost přijít s nápadem.
 • Ptáme se na názor, jsme otevřeni kritice, protože se z ní učíme.


6e72e6dcaa79b8bcd7f0239fa002a089.png


NAŠE HODNOTY

Jsme rodinná firma a na tom si zakládáme. Žádný anonymní korporát. Chceme ostatním ukazovat, že to jde. Naše firemní kultura stojí na velmi silných hodnotách. Nenadiktoval nám je nikdo cizí. Postupně jsme si je vytvořili my sami, uvnitř firmy. Dali jsme slovům konkrétní význam. Hodnoty pro nás znamenají hodně, prolínají se v naší práci, ve firemní kultuře, významně ovlivňují komunikaci s našimi zákazníky. Jsou naší součástí.

 1. ČESKO+SLOVENSKÁ RODINNÁ FIRMA
 2. NADŠENÝ ZÁKAZNÍK
 3. DISCIPLÍNA A SPOLEHLIVOST 
 4. POZITIVITA A RADOST Z PRÁCE
 5. ODVAHA MĚNIT BUDOUCNOST

Jaké benefity poskytuje SIKO?

V naší firmě, stejně jako v dalších úspěšných firmách, neodměňujeme pouze mzdou. Celková mzda je tvořena základní mzdou, odměnami za výkon, ale navíc ji mohou tvořit také odměny finanční nebo nefinanční povahy – benefity.  

 • Kafeterie – systém volitelných zaměstnaneckých výhod (benefitů). Je to „věrnostní program“ nepeněžních benefitů, ve kterém si zaměstnanci sbírají body, aby je pak následně mohli utratit za vybrané produkty a služby z širokého spektra možností online katalogu.
 • Příspěvek zaměstnavatele na stravování nebo kompenzaci do kafeterie za nevyčerpaný oběd.
 • Body do kafeterie na úhradu příspěvku zaměstnavatele na penzijní spoření.
 • Věrnostní odměny.
 • Nákup SIKO produktů se zaměstnaneckou slevou 20 – 50%.
 • 5 týdnů dovolené
 • pořádáme firemní akce, které jsou velmi oblíbené.

Firmu, kterou chceme společně vytvářet, popisuje její generální ředitel, jeden ze synů zakladatelky, Tomáš ValaObor firmy

Prodej a obchod

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Dovolená navíc Kariérní růst Přátelské prostředí Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Teambuilding Vzdělávací kurzy

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od SIKO KOUPELNY

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku SIKO hledá kolegu na pozici Konzultant SAP CRM junior/senior.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku SIKO hledá kolegu na pozici Konzultant SAP ERP junior nebo senior.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme zkušeného Brand managera pro unikátní globální projekt Swiss Aqua Technologies (člen skupiny SIKO).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku SIKO hledá zkušeného specialistu digitálního marketingu! Baví vás nástroje Blooomreach a Exponea?.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Sales & Marketing Data Analyst.